Yüzler gülüyor!

Yüzler gülüyor!

2012 10 03 fbidman11 260x163 Yüzler gülüyor!Ard arda gelen önemli galibiyetlerle yüzlerin güldüğü Fenerbahçe’de, yaşanan süreçteği fiziksel ve mental yorgunluğu üzerlerinden atmaları için futbolculara izin verildi. Beşiktaş maçında sakatlanan Yobo’nun milli maçlar nedeniyle verilen arada oynamaya hazır hale geleceği belirtildi.

Sıkıntılı bir süreç geçirirken önce Borussia Mönchengladbach karşısında Avrupa Ligi’nde alınan galibiyet ardından Spor toto Süper lig’de ezeli rakiplerden Beşiktaş’la oynanan derbisideki farklı skor Fenerbahçe’de yüzleri güldürdü.

Sergilenen mücadeleden ve ortaya koydukları oyun karakteri ile alınan sonuçdan memnun olan başkan aziz yıldırım ile yönetim kurulu üyeleri, Beşiktaş derbisinin ardından soyunma odasına giderek futbolculara teşekkür etti.

Teknik direktör Aykut Kocaman da sezon başından beri üst üste gelen maçlardan kaynaklanan yoğunluk ile geçirilen sıkıntılı sürecin yol açtığı fiziksel ve mental yorgunluğu üzerlerinden atmaları için futbolcularına 3 gün izin verdi. Kocaman, futbolcularından iyi dinlenmelerini ve aynı konsantrasyonla üç gün sonra Samandıra’da hazır olmalarını istedi.

Sarı lacivertli takımdan 14 futbolcu milli takımlarda görev alacak. Milli maçlar nedeniyle verilecek arada ulusal takımlara en çok oyuncu gönderen kulüp olacak.

Bu arada Beşiktaş derbisinde dizindeki ağrılar nedeniyle oyundan çıkan Yobo’nun tedavisine 1 hafta boyunca devam edilecek. Nijeryalı futbolcunun milli maçlar nedeniyle lige verilen arada hazır duruma geleceği öğrenildi.

Bir buçuk aydır sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı kalan Serdar Kesimal’ın da özel bir programa tabii tutulup, lige verilen aranın bitiminin ardından oynayabilecek duruma geleceği öğrenildi.


Kategoriler
Popüler Konular