Yıldırım: “Diyorlar ki bu olay siyasidir, daha da…”

Yıldırım: “Diyorlar ki bu olay siyasidir, daha da…”

başkan 210x150 Yıldırım: Diyorlar ki bu olay siyasidir, daha da... Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım 1907 Fenerbahçe Derneği’nin yeni yıl organizasyonunda önemli açıklamalarda bulundu.

Eski Asbaşkanımız ve aynı zamanda 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Koç’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen davette, Başkanımız Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Yüksel Günay, Yöneticilerimiz ile Şube Sorumluları da yer aldı.

Bu anlamlı gecede konuşma yapan eski Asbaşkanımız Ali Koç, başta Başkanımız olmak üzere herkese göstermiş oldukları liderlikten dolayı teşekkür ederek, şu ifadeleri kullandı:

“Öncelikle hepinize sevgiler ve saygılar, iyi akşamlar. 1907 Derneği Yönetim Kurulu ve çalışanları adına hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Geldiğiniz için teşekkür ederim. Öte yandan ortak aşkımız, sevdamız Fenerbahçemizin; Başkanı, Divan Başkanı, Yönetim Kurulu üyeleri ve camiamız için çalışan diğer arkadaşlar da buraya geldi ve bizleri yalnız bırakmadılar. Onlara da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Bu sene aslında bizim 20. senemiz. Derneğimizin 20.senesi ve daha muhteşem bir şekilde kutlayalım dedik ama bu sene bunu tercih ettik. Sıkıntılı günler yaşadık, Allah bize bir daha bu sıkıntılı günleri göstermesin. Altın gibi bir 2013 yaşarız inşallah. Ben hem Başkanımıza, hem Yüksel Günay Bey’e bu yolda bize göstermiş oldukları liderlikten dolayı ve burada emeği geçen herkesi bu sıkıntılı günlerde karakter gösterip kişilik gösterip, bu camianın ne kadar farklı olduğunu bir kez daha ispatlayan herkese de teşekkür ediyorum. Bazen kötü günlerde gerçek karakter, gerçek kişilik ortaya çıkabiliyor. Bence de bu imtihanı büyük bir başarı ile atlattık. Umarım bir daha da böyle bir imtihana girmek zorunda kalmayız. Hepinizi sevgi ve saygı ile kutluyorum.  Yeni yılınızı kutluyorum, sağlık huzur ve bereket içinde bir 2013 diliyorum.”

Ali Koç’un ardından söz alan Başkanımız Aziz Yıldırım ise, zor bir seneyi geride bıraktıklarını belirterek,  “Önce yeni yılın hepimize hepinize mutluluk, sağlık ve bunun yanında da bol paralı bir yıl geçmesini diliyorum. Bu süreç içerisinde Fenerbahçelilerin göstermiş olduğu dayanışma birlik ve beraberlik için de ve bizlere olan katkılarınızdan dolayı da çok teşekkür ediyorum. Aranızda değilken, sizin güçlerinizle yaşadık. Onlarla her sabah kalktığımızda daha da güçlü olarak yaşamımıza devam ettik. Bunlar gelip geçici ama duyduğum en önemli sö, 3 Temmuz sürecinde bizlerle uğraşanların sözleri. Diyorlar ki, bu olay siyasidir.  Bundan sonra daha çok söyleyecekler. Şuna inanın her zaman söyledim, yine söylüyorum. Biz en az temiziz diyenler kadar temiziz. Ama bunu dikkat ederseniz hiç bir tanesi söyleyemiyor.  2. şey şu, şunu söylüyorum, diyorum ki Fenerbahçe’den başka herkes teşvik primi almıştır. Bunu da kimse çıkıp ta biz almadık,  söylemedik, yapmadık diyemiyorlar. Çünkü ben her şeyi biliyorum. Ama yeni bir yıl geliyor. Yeni yılın hepimiz için hayırlı olmasını dilerken tekrar tekrar bu ülke için, sizler için ve bizler için özgürlüklü bir ülkede yaşamayı Allah nasip etsin. Teşekkür ederim. İyi akşamlar diliyorum”  şeklinde konuştu.

Davete katılan Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Yüksel Günay da, 2013’ün Fenerbahçe camiası için iyi geçmesini temenni ederek, şöyle konuştu:
“Ben 6 gün sonra Fenerbahçe’ye kaydımın 54. yılını yaşayacağım. Burada bulunduğum dernek de 20. yılını kutluyor. Onları da tebrik ediyorum. 2013’ün Fenerbahçemiz için, dünya için iyi geçmesini temenni ediyorum. Ama özellikle benim için ayrı bir yeri olan Sayın Başkanımız Aziz Bey’in de çok mutlu olmasını istiyorum. Allah yaşatılanları bir daha yaşatmasın. Tabi ki adalet, adalet diyoruz. Hepinize iyi yıllar diliyorum. Hoşça kalın, şen olun, rahat olun, gönlünüz ferah olsun, sağ olun.”


Kategoriler
Popüler Konular