Yeni kaptanlar belli oldu

Yeni kaptanlar belli oldu

2012 10 04 gld322 260x169 Yeni kaptanlar belli oldu Fenerbahçe’de son 1 haftadır yaşanan sıkıntılı ortam ve özellikle psikolojik gerilime rağmen Almanya’da Möchengladbach karşısında alınan 4 gollü galibiyetin sevinci yaşanıyor.

Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler ile birlikte teknik ekibin 2 gün boyunca oyuncularla yapmış olduğu özel toplantıların saha içine olumlu yansıması, dikkat çekerken, oyuncuların saha içindeki istekli ve hırslı görüntüleri de camiayı memnun ettı.

Başta Cristian Baroni olmak üzere, Volkan, Gökhan Gönül, Caner Erkin, Egemen Korkmaz gibi Türk oyuncuların maç günü sürekli takım içinde yaptıkları motivasyon konuşmalarının bu görüntüde büyük etken olduğu öğrenilirken, sarı lacivertlilerin yeni kaptanları da bu karşılaşmayla birlikte netlik kazandı.

Alex ile yolların resmi olarak ayrılmasının ardından Volkan Demirel takım kaptanlığına getirilirken, Selçuk Şahin ikinci kaptan, Gökhan Gönül ise üçüncü kaptan olarak görevlendirildi.

Avrupa Ligi’nde 2 maçta 4 puana ulaşan sarı lacivertliler, pazar günü oynanacak Beşiktaş maçı hazırlıklarına ara vermeden başlıyor. Günü rejenerasyon antremanı ile tamamlayan fenerbahçe, yarın yapacağı tek antremanın ardından bu kez Beşiktaş maçı için Samanrıda’da kampa girecek.

Bu arada Pazar günü yine sadece bayan ve çocuk taraftarların izleyeceği derbi için dağıtımına 1 gün önce başlanan biletlerinin tamamının tükendiği açıklandı.

 

Kaynak:Ligtv


Kategoriler
Popüler Konular