Yedeklerden özür diledi

Yedeklerden özür diledi

Yanal, “G.Saray’a karşı forma giyemeyecek olan herkesten şimdiden özür dilerim. Formayı adaletli dağıtacağım” dedi.

Ersun Yanal, G.Saray maçının silahlarını belirledi:

1-Mücadele, 2-Yardımlaşma, 3-Çok koşma. Yanal’ın özel silahı ise kulübeden gelen oyuncuların gücü ve kalitesi olacak. Webo, Salih, Emenike kulübeden gelerek F.Bahçe’nin 9 maçlık yenilmezlik serisinde skora yaptıkları katkı ile önemli birer paydaş oldu. Ancak Ersun Yanal’ın tatlı bir de derdi var. Elinde oynamaya hazır 24 kişilik takım var ve doğal olarak herkes G.Saray derbisinde forma istiyor.

KEMİK SESLERİ İSTEDİ

Yanal, dün akşamki antrenman öncesi futbolcularıyla toplantı yapıp, “Oynamayacak oyunculardan şimdiden özür diliyorum. Ancak formayı adil dağıtacağımı bilin. Sizden sadece idmanlarda çok çalışmanızı istiyorum” dedi. Yanal’ın diğer isteği de sertlik oldu: “İdmanlarda sert olursanız maça da yansır.”

90+’NIN DA KRALI

F.Bahçe bu sezon ligde attığı 24 golün 8 tanesini maçların son 15 dakikalık bölümünde buldu. Sarı-Lacivertliler, 76. dakika ile uzatmalar arasında geçen sürede 8 gol atarken bu alanda da ligin en başarılı takımı oldu. Son 15 dakikalık dilimde Emenike 3 gol, Sow 2 gol, Alper, Pierre Webo ve Egemen 1’er gol kaydetti.

 

 

Kaynak:Akşam


Kategoriler
Popüler Konular