Yayıncı Kuruluşa Tepki…

Yayıncı Kuruluşa Tepki…

ligtvSpor Toto Süper Lig’de artık sona doğru geliniyor. İnönü Stadyumu’nda oynanan derbiyi Beşiktaş son salise golüyle 3-2 kazanırken maçın ardından yaşananlar yeni bir krizin de habercisi oldu.

Maç sonu yayıncı kuruluş Lig TV mikrofonlarına takımlardan iki futbolcu ve teknik direktörün demeç verme zorunluluğu bulunurken F.Bahçe kaptanı Emre Belözoğlu ve teknik direktör Aykut Kocaman bunu bir ”protesto” ile gerçekleştirdiler. Bu protestoda hedef yayıncı kuruluştu.

Fenerbahçe cephesinde yayıncı kuruluş’a tepki Raul Meireles ve Emre Belözoğlu’nun saha içi olayları ve görüntülerin ekrana gelmesinden sonra başladı. Raul Meireles’in ligin ilk yarısında Halis Özkahya ile girdiği tartışma konusunda yayıncı kuruluşu hatalı bulan ve Portekizli futbolcunun lehine olan görüntüleri maçtan saatler sonra yayınlayan Lig TV Fenerbahçe camiasının tepkisini topladı.

Son olay ise Fenerbahçe’nin geçtiğimiz hafta Kasımpaşa ile oynanan maçta Emre Belözoğlu’nun sahada küfür ettiğinin gündeme gelmesi. Maçın ardından en çok konuşulan konu bu olurken maçtan derlenen görüntülerin karşılaşmadan yaklaşık iki gün sonra saha içi kameralarıyla ekrana gelmesi sarı-lacivertli takımda sabırları taşırdı. Görüntülerde Emre Belözoğlu’nun saha içindeki tepkisi ekranlara yansırken camiada tepki Lig TV G.Saray muhabiri Pınar Argun‘a da yöneldi. Bu görüntülerin maçtan yaklaşık iki gün sonra Argun tarafından ortaya çıkarıldığı ve bir takım gazetecilere servis edildiği iddia edildi.

 

Kaynak:Sporx-Fbhaber

 


Kategoriler
Popüler Konular