YAKIŞMADI !

YAKIŞMADI !

alexdesouza141 580x290 YAKIŞMADI ! İnanılır gibi değil,Fenerbahçelilik yaşantımızın önemli değerlerinden biri olan Alex de Souza resmen ayrıldı.

Uzun zaman önce başlayan ve bu noktaya gelen sürecin sebep sonuç ilişkilerini uzun uzun zırvalamak istemiyoruz.Sonuç artık çok net bir şekilde ortada.Geldiği günden beri Fenerbahçe forması altında vermiş olduğu hizmetlerin yanı sıra,saha dışı tavırlarıyla da benliklerde yer edinen Alex, Fenerbahçe’ye veda etti.

Böyle olmamalıydı,Fenerbahçe bu vefasızlık çerçevesi içinde yer almamalıydı.Bu sorunu çözmek şüphesiz ki iyi bir kriz yönetimi becerisi ister.Ancak sorunun başından sonuna kadar bu beceri yönetimce ortaya konulamadı.Günlerce tartışılan sorunlar,kol kırılır yen içinde kalır mantığı içinde sonuca ulaştırılamadı.Her şeyden öte ayrılık yaşanacaksa bile bu layıkıyla yapılamadı.

Fenerbahçe’ye bu kadar hizmet eden birinin gönderiliş şekli bu olmamalıydı.Gidecekse bile hak ettiği bir şekilde uğurlanmalı,heykelinde onurlandırdığımız gibi en azından bir teşekkür töreni ile gönderilmeliydi.

Yakışmadı,hemde hiç yakışmadı.Fenerbahçe’ye hizmet eden birinin gönderilme şekli bu olmamalıydı.

Emeği geçenlere teşekkürler !!

 

CEFAKAR KANARYALAR


Kategoriler
Popüler Konular