Webo’da flaş gelişme!

Webo’da flaş gelişme!

indir 2 260x135 Weboda flaş gelişme! Geçen sezon, İstanbul Büşükşehir Belediyespor formasıyla, Süper Lig’de 15 gol atan, bu sezon da attığı gollerin yanı sıra performansıyla da beğeni toplayan Pierre Achille Webó Kouamo, teknik direktör Carlos Carvalhal’le görüşerek transferi için kolaylık sağlanmasını istedi.

WEBO TRANSFERİ İÇİN İZİN İSTEDİ, CARVALHAL ANLAYIŞLA KARŞILADI  

Konuyla ilgili olarak Radyospor’da Özgür Sancar’a açıklama yapan , Kamerunlu futbolcunun danışmanı Doğan Ercan, ”Webo, Carvalhal’le görüştü. Kulübünün çıkarları doğrultusunda transferi için izin istedi. Carvalhal’de kendisine, ‘Seni anlıyorum. 30 yaşındasın ve kariyerinin bu aşamasında farklı bir deneyim yaşamak istiyorsun. Seni anlıyor ve transferin konusunda kolaylık sağlamak istiyorum. Eğer senin yerine bir forvet bulursak, neden olmasın, istediğin takıma transfer olabilirsin’ dedi.

Portekizli teknik adamın bu sözleri Webo’yu gerçekten çok rahatlattı” diye konuştu.

FENERBAHÇE VE DINAMO KIEV

Tecrübeli golcüye büyük takımların talip olduğunu dile getiren Ercan,büyük takımların özellikle de Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin Webo’yu istediğini dile getirerek, “Devre arasında transfer olasılığı yüksek. Biz de sayın başkan Çağatay Kalkancı’yla durum değerlendirmesi yapacağız. Belediyespor isterse ya da gelen teklifi tatmin edici bulursa transfer olur. Webo’yu Dinamo Kiev’de istiyor” dedi.


Kategoriler
Popüler Konular