Ve Emre Konuştu “Bende Burada Kalmak İsterdim Ama”

Ve Emre Konuştu “Bende Burada Kalmak İsterdim Ama”

Fenerbahçe ile biten sözleşmesini uzatmadan Atletico Madrid’e transfer olan Emre Belözoğlu, Milli Takım’ın Bulgaristan ile karşı karşıya geldiği maçın ardından ilk kez konuştu.

Milli takımın kaptanı Emre Belözoğlu, Atletico Madrid’e transferiyle ilgili olarak, “Futbolu Fenerbahçe’de bırakmayı istiyordum ancak bazen arzuladığınız şeyler kısmet olmuyor” dedi.

İspanyol ekip Atletico Madrid’e transfer olmasının ardından ilk kez konuşan Emre Belözoğlu şunları söyledi:

“Fazla bir şey konuşmak istemiyorum. Kulübüm konuşmamı istemiyor. Ben de kendimi hazır hissetmiyorum. Çok büyükbir takım. Avrupa şampiyonu. 2008 yılında Türkiye’ye geldiğimde futbolu Fenerbahçe’de bırakmak istiyordum; fakat bazen arzuladığınız şeyler kısmet olmuyor. İnşallah hayırlısı olur benim adıma.”

Milli Takım kampının sezon sonu olması nedeniyle genç futbolcular için fırsat olduğunu vurgulayan Emre, “Bu güzel giden kampı sonuçlara da böyle yansıtarak devam edeceğiz. Önümüzdeki iki maç, eleme maçlarına bizi hazırlayacakdaha iyi seviyedeki takımlar. O maçlarda da iyi oyunlar ortaya koyup skor da elde edersek bizim gibi genç bir takıma özgüven kazandıracaktır” diyerek sözlerini noktaladı.


Kategoriler
Popüler Konular