… ve Baransu’dan itiraf!

… ve Baransu’dan itiraf!

bbara 210x150 ... ve Baransudan itiraf! Gazeteci Mehmet Baransu şike soruşturmasında yaşananlar ve başkanımız Aziz Yıldırım’ın şu an bulunduğu görüntü ile ilgili önemli bir iddia ortaya attı.

Mehmet Baransu, 3 Temmuz’da başlayan Fenerbahçe’yi güçsüzleştirme süreci ya da ‘Şike’ davası olarak bilinen gelişmeler hakkında nihayet gerçekleri ağzından kaçırdı.

Kanaltürk’te yayınlanan Futbolizm programında konuşan Baransu şike soruşturmasında siyaset kanadının Aziz Yıldırım’ın güç kaybetmesini beklediğini öne sürdü; “Aziz Yıldırım taraftarı kaybedeceğini anladı. Bugüne kadar hep o taktiği uyguladı. Cezaevine gitmeler, protestolar. Hepsi organizeydi.

Yıldırım taraftarı kaybederse çok iyi biliyor ki o yargıtay dosyası altı ay değil üç ayda karara bağlanacak. Siyaset onun şu an güç kaybetmesini bekliyor. Güç kaybettiği anda bu süreç hızlanacak.”

Fenerbahçe taraftarı ise bu açıklamaları bir itiraf olarak kabul ederken, Baransu’nun şike sürecinin siyasi bir operasyon olduğunu açıkladığı fikrinde birleşti.


Kategoriler
Popüler Konular