Torku Konyaspor maçının hazırlıkları sürüyor

Torku Konyaspor maçının hazırlıkları sürüyor

Spor Toto Süper Lig’in 18.haftasında 27 Ocak 2014 Pazartesi günü saat 20.00’de Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Torku Konyasspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, sabah saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla bu maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 10.00’da başlayan ve  1 saat 15 dakika süren antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirildi.

Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, oyuncularımızın aktif dinlenme çalışmasıyla devam etti. Futbolcularımız bu çalışmanın ardından 2 gruba ayrılırken; bir grup oyuncumuz top kapma ve pas çalışması, diğer grupta yer alan sporcularımız da ayak tenisi maçı yaptı. Antrenman bireysel çalışmalarla tamamlandı.

Salih Uçan ve Selçuk Şahin, antrenmanda takımla birlikte çalışırken, Alper Potuk’un ise tedavisine devam edildi.

Utku Boztoprak, Takımımızı ziyaret etti
Bir rahatsızlığı bulunan 24 yaşındaki Utku Boztoprak isimli taraftarımız, Can Bartu Tesislerimize gelerek Takımımızın sabah saatlerinde gerçekleştirdiği antrenmanını izledi. Aynı zamanda 25 Ocak’ın doğum günü olması nedeniyle de antrenmanın ardından  futbolcularımızla birlikte doğum gününü kutlayan Utku, unutulmaz bir gün yaşadı.

Takımımız, Torku Konyaspor maçının hazırlıklarını 26 Ocak 2014 Pazar günü akşam saatlerinde yapacağı antrenmanla tamamlayacak.


Kategoriler
Popüler Konular