Tek Bir Soru

Tek Bir Soru

Tarih 14 Aralık 2012: “Kemal Dinçer, uyum sorunu yaşamayacak, hızlı bir şekilde takımın parçası olacak bir oyuncu transferi için arayışlarının ve görüşmelerinin sürdüğünü bildirdi.” Açıklamaların tamamı için adres şurası.

Tarih 23 Aralık 2012: Transferi gündemde olan Uros Tripkovic’in 2012-2013 sezonunda Valladolid’de oynadığı maç sayısı 14, süre ortalaması ise 26 dakika. Tüm bilgiler için adresşurası.
Tarih 24 Aralık 2012: ”Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız, Avrupa’nın en iyi oyun kurucularından biri olan Uros Tripkovic ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.” Haberin tamamı için adres şurası.
Tarih 10 Ocak 2013: Maccabi-Fenerbahçe maçının istatistiği için adres şurası. Özet bilgi: ”Sisteme çabuk adapte olacak adam alacağız” dendikten sonra gelen, geldiği takımda 26 dakika süre alan Tripkovic 3 maçta da oynamadı.
Soru: İlk tur sonrası, eksiklerini görüp de yaptığın, ‘çabuk adapte olma’ kriterini özellikle vurguladığın Uros Tripkovic nerede?
Sorun bundan çok daha fazlası, farkındayım. Sadece Tripkovic konuşacaksak, özelliklerini ya da doğru transfer olup olmamasını da geçiyorum. Nerede peki abi bu adam? İşlerin o kadar kötü gittiği ortamda yaptığın tek değişiklik, tek iyileştirme hamlesi üç maç sonunda nerede? Son 16 için aldığın adam, Son 16′nın senin için en kritik dönemecinde nerede?
http://markonunyeri.blogspot.com/

Kategoriler
Popüler Konular