Tavizlerin Doğurduğu Kaos.

Tavizlerin Doğurduğu Kaos.

files 2 190x190 Tavizlerin Doğurduğu Kaos. Unutulmaması gereken bir gerçeklik var ki biz FENERBAHÇE’nin ve FENERBAHÇE’nin hakkını arayanların yanındayız.

Artık Borsa’yı sarsmamak amaçlı mıdır nedir, alıştık akşam/gece karar açıklamalarına. Alıştık akşamın bilmem kaçında FENERBAHÇE’nin en dipsiz kuyulara atılmasına, FENERBAHÇE’nin savunulmamasına.

Daha 5 yaşındaki çocuğun bile gözlerine takılacak kadar koca gerçekler, maalesef koca koca adamların un ufak cesaretinin süzgecinden geçemiyor ve her seferinde FENERBAHÇE daha da fazla toprak altında bırakılmaya çalışıyor. Cezası kesiliyor, mazeretler bulunuluyor, savunulmuyor. Birileri nedense hep sessiz kalıyor.

Daha dün gibi aklımızda Eskişehir’de yaşanan bilet fiyaskosu. Hani şu karda kışta, kilometrelerce yolu yürümek zorunda bırakıldığımız, elimizdeki biletlerle maça giremediğimiz Eskişehir. Sonrasında bu işin peşini bırakmayacakları Eskişehir. İşin peşi o kadar bırakılmadı ki, ertesi sene Eskişehir’de bu sefer katledilen bir FENERBAHÇE. Evet evet, sen Eskişehir’e ses çıkarmazsan, Eskişehir’de seni katlederler. Hem de Aydınus kod adlı bir tetikçiyle. Hem de küfür etmeyen bir Caner ile.

Hakeme ses mi çıkarmadın, bir başkası üstüne gelir. Sırf Aydınus’a ses çıkaramadın diye. Kariyerinde kırmızı kart görmemiş adamın, haksız yere oyundan atılır, peşi sıra borsa dalgalanmasın diye gece kararıyla bu adama bir de 11 maç ceza çakılır. Efendiler sizin borsanızı manipüle edenler elinde tuzlukla arenalarında geziniyor, bizi başkalarıyla karıştırmayın.

Yönetimimizin üzerinde ise ağır bir uyku.. Hayır hayır bu uyku bile olamaz, komanın ta kendisi. Korcan’ın ablası yok, Emenike’nin saydığı paranın görüntüsü yok, o silahlar Aziz Yıldırım’ın evinden çıkmadı, 19 maçta şike var dendi tutmadı, 6222 FENERBAHÇE yasası olarak nitelindirildi olmadı, ligden düşme kimseye danışılmadan bir anda kaldırıldı, CAS başvurusu ülke menfaatleri için geri çekildi, Caner küfür etmedi, Meireles tükürmedi, Lig TV yayınlamadı; yahu sana ne yaptıysa ezeli ve ebedi düşmanın ve onun lobisi yaptı.

Sıkıldık artık 3-5 dakikada televizyonda yapılan gövde gösterilerinden, sıkıldık artık resmi siteden yapılan hak aramalardan, sıkıldık artık hak arayamamanızdan. Madem futbol Türkiye’de FENERBAHÇE’ye karşı oynanan bir oyun, sen de hakkını gerekirse Avrupa bağımsız mahkemelerinde bile arayacaksın. Arayamıyorsan da, o konumu işgal etmeyeceksin ki hakkımızı arayacakların, bizi savunacakların yolu açılsın.

Biz formamızda taşıdığımız AY YILDIZIN farkındayız; ama sapla samanı da birbirine karıştırmayız. Biz içi boş ülke menfaatlerine kanacak kadar geri zekalı da değiliz. Camiasının menfaatini kollayamayan, ülkesinin menfaatini nasıl kollayacak?

Biz taraftarız, biz FENERBAHÇELİYİZ, biz FENERBAHÇEYİZ. Herkes bunu böyle bilsin ki, mevzu bahis FENERBAHÇE olduğunda ne gözümüz ülke puanı görür, ne de safsatalarla dolu olan ülke menfaati yalanlarını. Anlamıyor musunuz artık, siz sustukça, siz konuşmadıkça bu camiaya bu taraftara kan kusturulmaya devam edilecek.

Unutulmaması gereken bir gerçeklik var ki biz FENERBAHÇE’nin ve FENERBAHÇE’nin hakkını arayanların yanındayız.

 

CEFAKAR KANARYALAR

 


Kategoriler
Popüler Konular