Taraftardan Bilet Fiyatlarına Tepki

Taraftardan Bilet Fiyatlarına Tepki

taraftar21 260x130 Taraftardan Bilet Fiyatlarına TepkiFenerbahçe, SS Lazio ile oynanacak UEFA Avrupa Ligi çeyrek final ilk karşılaşmasının bilet fiyatlarını açıkladı.

Fenerbahçe yönetimi bu sezon ilk kez bilet fiyatlarına zam yaptı.

Fenerbahçe kulübünden yapılan açıklamadan sonra, Fenerbahçeli taraftarlar sosyal medya üzerinden bilet fiyatlarının yükseltilmesine tepki gösterdi.

@1907unifeb Kale arkası biletleri, senede bir kaç maça gelebilen düşük gelirli vatandaşlar ve öğrenciler göz önüne alınarak fiyatlandırılmalıdır.

@1907unifebTürkiye gerçekleri ile bağdaşmayan 100 TL’lik kale arkası bilet fiyatları, kulübümüzü kuvvetle bağlı olduğu halktan koparmaktadır.

@1907unifebDiğer yandan bu uygulama, fahiş deplasman bileti fiyatlarına yönelik senelerdir sürdürdüğümüz mücadelemize darbe vuracaktır.

@1907unifebKulübümüzün bilet fiyatı politikasını gözden geçirmesini bekliyor ve halkın en büyük sevdası Fenerbahçe’den uzak bırakılmamasını diliyoruz.

@Grup_CKAylardır Anadolu kulüplerinin belirlediği fahiş fiyatlara isyan ederken kulübümüzün Lazio maçı için belirlediği 100 TL kabul edilemez.

@Grup_CKBu kulübü ayakta tutan temel öğelerden biri belirli bir zümreden çok halka hitap etmesidir.Sebep her ne olursa olsun bu değişemez.

@andBrokoli100 TL’lik bilet fiyatı halkın takımı @Fenerbahce ‘ye yakışmadı…Öğrencileri, maddi durumu düşük olanlar göz önüne alınarak koyulmalı !

@gokigoaFenerbahçe yönetimini,100liralık kale arkası biletleri konusunda kınıyorum! ayıptır be! halkın takımı Fenerbahçe ama en ucuz bilet 100 lira!

@oguzhann10Zarar mı çıkaracaksın? Ele Lazio’yu. Al paranı. Taraftarını bizim kulüp kadar cezalandıran başka bir kulüp yok.

@huseyintopbasfbSen Lazio maçını 100 lira yaparsan Orduda 80 lira yapar..En doğal hakkı..

@FenerbahceSK9071Bundan sonra fahiş bilet fiyat belirleyen Anadolu kluplerine sesimi çıkarmayacam.


Kategoriler
Popüler Konular