Talat Yılmaz’dan Açıklama

Talat Yılmaz’dan Açıklama

talat216 210x112 Talat Yılmazdan AçıklamaGenel Sekreterimiz Sayın Talat Yılmaz, Haber Türk Gazetesi’nde yer alan haber üzerine şu açıklamada bulunmuştur:

“Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın toplantısına katılmak üzere dün Ankara’daydım ve toplantı sonrasında kongre üyelerimizle görüşme şansı buldum. Bu görüşmelerin, bugün, bir gazeteye tamamen farklı bir şekilde yansıdığını gördüm; bundan şahsım adına büyük üzüntü duymaktayım.

Bir Fenerbahçeli olarak Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman’ın görevine devam etmesini isterim ve bunun böyle olacağına da yürekten inanıyorum. Takımımıza sezon başında katılan değerli oyuncumuz Dirk Kuyt’ın  ”futbolcu-teknik direktör” olarak görev yapmasına dair ifadelerde bulunduğum iddiası ise sadece ütopik ve asılsız olarak nitelendirilebilir.

Öte yandan, görevimle ilgili kulübümüzden hiçbir maddi kazanımımın olmadığını, tüm mesaimi ve ilgimi Fenerbahçe Spor Kulübü’nün ali menfaatleri doğrultusunda kulübümüze yönlendirdiğimi de bu zaruri açıklamayla spor kamuoyuna duyurmak isterim.

Saygılarımla,

Talat YILMAZ

Genel Sekreter”


Kategoriler
Popüler Konular