Takımımıza Bursa’da Coşkulu Karşılama

Takımımıza Bursa’da Coşkulu Karşılama

2012 10 19 bursa2 260x180 Takımımıza Bursa’da Coşkulu KarşılamaSpor Toto Süper Lig’in 8. haftasında deplasmanda Bursaspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz maçın yapılacağı şehre ulaştı.

Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nden otobüsle yola çıkan Profesyonel Futbol Takımımız, Pendik’ten feribotla Yalova’ya geçerek, Bursa’ya vardı.

Yalova’da, Yalova Fenerbahçeliler Derneğimiz ile taraftarlarımız tarafından çiçeklerle karşılanan Fenerbahçemiz, Bursa’da da aynı desteği; Bursa Derneğimiz ve Bursalı taraftarlarımız tarafından gördü.

Öte yandan Fenerbahçemizi, Bursa’da kamp yapacağı otelde Nilüfer Fenerbahçe Futbol Okulu’nun öğretmenleri ve minik sporcuları karşılandı. Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman ile oyuncularımıza çiçek veren minik sporcular, oyuncularımızla fotoğraf çektirdikten sonra otelden ayrıldılar.

Kamp yapacağı otele yerleşen Profesyonel Futbol Takımımız, Bursa’da maç saatini beklemeye başladı.

Fenerbahçemizin 19 kişilik Bursaspor kadrosunda ise şu oyuncularımız yer alıyor:
Volkan Demirel, Mert Günok, Serkan Kırıntılı, Egemen Korkmaz, Bekir İrtegün, Serdar Kesimal, Hasan Ali Kaldırım, Cristian Baroni, Sezer Öztürk, Salih Uçan, Özgür Çek, Miroslav Stoch, Milos Krasic, Selçuk Şahin, Caner Erkin, Dirk Kuyt, Semih Şentürk, Moussa Sow ve Recep Niyaz.


Kategoriler
Popüler Konular