Stoch: Alex’in efsane olarak gittiği açıktır!

Stoch: Alex’in efsane olarak gittiği açıktır!

miro 260x146 Stoch: Alexin efsane olarak gittiği açıktır! Kendisinin Aykut Kocaman tarafından cezalandırılmadığını açıklayan Stoch, Alex ile ilgili  açıklamalar yaptı…

Aykut Kocaman tarafından Alex’e verilen kadro dışı bırakma cezasından sonra kendisi de Cristian ile birlikte para cezasına çarptırıldığı iddia edilen Mino Stoch, bu iddiaları yalanladı.

Stoch, bağlı bulunduğu Football Service Agency şirketinin sitesine yaptığı açıklamada, “Hiçbir şekilde ceza almadım. Bazı zamanlar yalanlar, gerçeklerden daha çabuk yayılıyor” dedi.

Stoch, Kasımpaşa maçıyla ilgili olarak da, “Zor bir maç oldu, ligde kimsenin tesadüfen bir yerde olmadığını ve dikkat edilmediği zaman ortamın çok can sıkıcı olabileceğini kanıtladı. Kesinlikle neden bu mağlubiyet geldi bilmiyorum, ama rakibe tarzımızı dayatmakta başarısız olduk. Ben maç boyunca bir kaç top alabildim. pek” diye pas alamamaktan yakındı.

Stoch takımdan ayrılan eski kaptanı için, “Alex, harika bir insan büyük bir oyuncu ve herkesin büyük saygı gösterdiği bir isimdi. Fenerbahçe için muazzam işler yaptı. Efsane olarak gittiği bizim için açıktır. Taraftarlar ona aşıktı. Hatta dün akşam evinin önüne kadar gittiler” diyerek takım içinde Alex’in durumuna açıklık getirdi.


Kategoriler
Popüler Konular