Spor Toto Türkiye Kupası 8’li Final Kuraları Çekiliyor

Spor Toto Türkiye Kupası 8’li Final Kuraları Çekiliyor

2011 12 26 spor446 260x173 Spor Toto Türkiye Kupası 8’li Final Kuraları Çekiliyor Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız ile Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın mücadele edeceği, Spor Toto Erkekler ve Kadınlar Türkiye Kupası’nda Sekizli Final eşleşmeleri, 19 Kasım Pazartesi günü Abdi İpekçi Spor Salonu basın toplantı odasında yapılacak kura çekimiyle belirlenecek.

Spor Toto Erkekler ve Kadınlar Türkiye Kupası Sekizli Final eşleşmelerinde, saat 10.30’da Kadınlar Türkiye Kupası, saat 11.30’da ise Erkekler Türkiye Kupası’nın kura çekimi yapılacak. Spor Toto Erkekler Türkiye Kupası Sekizli Final maçları 6-10 Şubat 2013’te Eskişehir’de, Kadınlar Türkiye Kupası Sekizli Final müsabakaları ise 2-6 Ocak 2013’te Antalya’da oynanacak.

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın yanı sıra Anadolu Efes, Banvit, Beşiktaş, Galatasaray Medical Park, Hacettepe Üniversitesi, Pınar Karşıyaka ve TED Ankara Kolejliler’in de yer aldığı grup maçları, 4-7 Ekim tarihleri arasında Adana, Kocaeli, Manisa ve İzmir’de oynandı.

Geçtiğimiz sezonu Şampiyon olarak tamamlayan Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımız ile Ligi 2.sırada bitiren Galatasaray, eleme grubu oynamadan Sekizli Final’de yer alacak. Kadınlarda ise, bu yıl ilk kez uygulanan eliminasyon sistemiyle; Mersin Büyükşehir Belediyesi, Ceyhan Belediyesi, Kayseri KASKİ, Canik Belediyesi, İstanbul Üniversitesi BGD ve Homend Antakya Belediyesi, Sekizli Final’e katılmaya hak kazandı.


Kategoriler
Popüler Konular