Skowronska Yeniden Sarı Melek mi Oluyor?

Skowronska Yeniden Sarı Melek mi Oluyor?

qqqq02062010 haber 643 1362 260x182 Skowronska Yeniden Sarı Melek mi Oluyor?2010-2011 sezonunda Fenerbahçe Acıbadem forması giyen ve son olarak Çin’in Ever Grande takımında forma giyen Polonyalı Milli oyuncu Katarzyna Ewa Skowronska yeniden Sarı Melek mi oluyor?

Voleybolmagazin.com’un haberine göre, Başarılı oyununun yanısıra sempatik ve sıcak davranışları ile 2010-2011 sezonunda formasını giydiği Fenerbahçe Acıbadem’de voleybol severlerin sempatisini kazanan, son olarak Çin’in Ever Grande takımında forma giyen 1983 doğumlu ve 1.88 metre boyundaki Polonyalı Milli pasör çaprazı Katarzyna Ewa Skowronska’nın duyumlara göre; gelecek sezon Fenerbahçe forması giyme ihtimalinin olduğu öğrenildi.

Duyumlara göre; Katarzyna Ewa Skowronska’nın yeni sezonda Çin’in Ever Grande takımıyla anlaşmayacağı ve Fenerbahçe’nin de Katarzyna Ewa Skowronska ile anlaşmak istediği öğrenildi.

Transferin en ‘Gözde’ ismi: Gözde Sonsırma

Uzun süredir VakıfBank forması giyen ve kaptanlığını yapan başarılı Milli smaçör  Gözde Sonsırma’ya görüşme ve transfer tekliflerinin yağdığı öğrenildi.

Bayanlar Voleybol 1. Liginde VakıfBank’ın kaptanlığını yapan 1985 doğumlu ve 1.84 metre boyundaki başarılı Milli smaçör Gözde Sonsırma’ya yeni sezon için görüşme ve transfer tekliflerinin yağdığı öğrenildi.

Bu sezon sonu itibari ile kulübü VakıfBank ile sözleşmesi bitecek olan Gözde Sonsırma’ya, Fenerbahçe, Galatasaray Daikin ve Eczacıbaşı VitrA’nın görüşme ve transfer tekliflerinde bulunduğu öğrenildi.

Yeni sezonda Gözde Sonsırma’nın kulübü VakıfBank’ta mı kalacağı yoksa görüşme ve transfer teklifleri aldığı Fenerbahçe, Galatasaray Daikin veya Eczacıbaşı VitrA ile mi anlaşacağı merak konusu…


Kategoriler
Popüler Konular