Simone Pianigiani: “Bugün çok özel bir gece yaşadık”

Simone Pianigiani: “Bugün çok özel bir gece yaşadık”

2012 10 05 pianigiani446 260x173 Simone Pianigiani: Bugün çok özel bir gece yaşadık Fenerbahçe Ülker Erkek Basketbol Takımımızın Başantrenörü Simone Pianigiani, NBA’nin efsanevi takımlarından Boston Celtics ile oynadığımız maçın basketbolseverlere özel bir gece yaşattığını belirterek, “Böyle özel bir gece yaşamaktan büyük bir gurur duydum’’ dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Fenerbahçe Ülker Erkek Basketbol Takımımızın Başantrenörü Simone Pianigiani, “Türk basketbolu adına, Kulübümüz adına çok özel bir geceydi. NBA’nin efsanevi takımlarından Boston Celtics ile karşılaştık. Böyle bir gece yaşamaktan büyük bir gurur duydum” dedi.

Karşılaşmada atmosferin çok iyi olduğunu da kaydeden Pianigiani, “Ülker Sport’s Arena, basketbol oynamak için müthiş bir salon. NBA’deki salonlara benzer bir salon. Buraya gelen basketbolseverler; özel oyuncuları, şampiyon takımları izleme fırsatı buluyor” açıklamasını yaptı.

Şu an için hem Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın, hem de Boston Celtics’in en iyi formunda olmadığını da kaydeden Başantrenörümüz Simone Pianigiani, “Boston Celtics sezon öncesi en iyi formunda değil. Biz de en iyi formumuzda değiliz. Bu akşam, bu salonda, Avrupa’daki tüm salonlarda görmek istediğimiz bir tabloyu gördük. Pek çok çocuk, pek çok basketbolsever vardı. Benim açımdan çok güzel bir geceydi’’ şeklinde konuştu.


Kategoriler
Popüler Konular