”Sıkı giyin kaptan, vedalar soğuk olur”

”Sıkı giyin kaptan, vedalar soğuk olur”

recepniyaz 200x190 Sıkı giyin kaptan, vedalar soğuk olur Fenerbahçe’nin genç oyuncuları, attıkları twitter mesajlarıyla kaptanlarına veda etti.

Fenerbahçe ile Alex’in yollarının ayrılmasının ardından Sarı-Lacivertli ekibin genç oyuncuları twitter mesajlarıyla ve paylaştıkları fotoğraflarla kaptanlarına veda etti. Sık sık genç oyuncularla ilgilenen ve onlara destek veren kaptana Sarı-Lacivertli ekibin gelecekte çok şey beklediği Recep Niyaz, “Şimdi Brezilya soğuk değildir, belki de hiç olmamıştır. Ama sen yine de hep sıkı giyin kaptan, vedalar soğuk olurmuş çünkü” ifadelerini kullandı.

Hasan Erbey de Alex’in kendisiyle şakalaştığı fotoğrafı paylaşarak “Hoşçakal kaptan, her şey için teşekkürler!” diyerek veda etti.

Fenerbahçe’de profesyonel olan ve sezon başında Bucaspor’a transfer olan Okan Alkan ise, “Dedem babama Lefter’i anlatırmış. Babam bana Rıdvan’ı anlattı. Ben de çocuklarıma seni anlatacağım ALEX (KAPTAN)!!!” tweetini attı.

Sarı-Lacivertli ekipten Manisaspor’a kiralanana Gökay İravul’dan da veda mesajı geldi. Genç oyuncu, “Torunlarıma anlatabileceğim bir efsane ile çubuklu formayı terlettiğim için kendimi şanslı hissediyorum” ifadesini kullanarak Geçen sezon Türkiye Kupası’nın kazanıldığı fotoğrafı twitter’dan paylaştı.

Genç kaleci Aykut Kıratlı ise “Senden gol yemek bile güzeldi kaptan” mesajını attı.


Kategoriler
Popüler Konular