Sezonun En Önemli 2 Haftası!

Sezonun En Önemli 2 Haftası!

Fenerbahçe’miz 2 haftada oynayacağı 4 maç sezonun geri kalanı için büyük önem taşıyacak. Takımımız, 4 karşılaşmanın 3′ünü ise deplasmanda oynayacak.

Önce Mersin

Takımımız önce 10 Şubat pazar günü Mersin’e gidecek. Ligin 2. yarısına kadrosuna birçok  takviye yapan Mersin İdman Yurdu ligde kalmak için bu karşılaşmayı kader maçı olarak görüyor. Mersin İdman Yurdu karşısında Pazar günü saat 16.30′da maça çıkacak takımımızda Yobo ve Sezer forma giyemeyecek.

Mersin’de havalar son günlerde değişim gösteriyor. Bazı günler kavurucu sıcak olan Mersin bazı günler ise hafif soğuk hafif bahar havası tadında.

2. Randevu Perşembe Belarus’ta

Mersin deplasmanının ardından takımımızı zorlu BATE Borisov karşılaşması bekliyor. BATE’ye hareket edecek takımımız, Belarus deviyle UEFA son 32′de ilk maçına çıkacak.

BATE Borisov maçının oynanacağı sırada hava durumunun 0′ın altında olması bekleniyor.

Sonra Trabzon

Mersin ve Bate deplasmanlarının ardından takımımız Trabzon’a gidecek. 2010-11 sezonunun ardından çok gergin ortamda geçen Trabzon maçlarından bir yenisi daha oynanacak.

Trabzonspor’da Zokora ve Bamba bu karşılaşmaya yetişecek ve özel olarak hazırlanılacak.

Sonra İstanbul’da Bate Rövanşı

Takımımız Mersin maçından 11 gün sonra 4. maçı olan Bate Borisov’la rövanş maçına çıkacak. 21 Şubat’ta oynanacak karşılaşma seyircisiz oynanacak. Bu karşılaşmanın ardından takımımızın Avrupa macerasına sürdürüp sürdürmeyeceği belli olacak.

Hazırlayan : Volkan Köse – @_volkankose


Kategoriler
Popüler Konular