Sezona kupayla başmak istiyoruz.

Sezona kupayla başmak istiyoruz.

931 260x144 Sezona kupayla başmak istiyoruz.Fenerbahçemizin, Galatasaray  ile oynayacağı Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası müsabakasının basın toplantısı bugün Ankara’da gerçekleştirildi.

Sarı Lacivertli Kulübün Antrenörü Roberto Iniguez De Heredia ise yabancı oyuncularla takımın bir antrenman yaptığını ancak kendilerini maçta oynatabileceğini söyledi.

Sezonun çok başında oynanacak bir maç bu. İki takım da sadece yarın ki maç için değil tüm sezon için hazırlıklarını yapıyor. Burada elimizden geleni yaparak iyi oynamaya çalışacağız. 

 

Esmeral Tunçluer ise; Öncelikle güzel bir maç olmasını dilerken, çekişmenin ve heyecanın da üst seviyede yaşanacağını düşünüyorum. Takım olarak elimizden geleni yaparak sezona kupayla başmak istiyoruz. Taraftarlarımızı da maça davet ediyoruz. 

 “Milli Takımlar bazında yükselen bir grafiğimiz var. Federasyonumuzun yatırımları ve desteği bizi kısa sürede buralara kadar getirdi. Londra Olimpiyatları’nda da ilk kez katılan bir ülke olarak gösterdiğimiz efor ve mücadele önemliydi. Ülkemizi iyi temsil ettiğimizi düşünüyorum. Madalya ile dönmek isterdik ama olmadı. Umarım 2016 Olimpiyatlarında bunu başarırız” dedi.


Kategoriler
Popüler Konular