Selçuk: “Yaşanan sürece rağmen başarılı bir sezon geçirdik”

Selçuk: “Yaşanan sürece rağmen başarılı bir sezon geçirdik”

Oyuncumuz Selçuk Şahin, sözleşmesinin bir yıl daha uzatılmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirtti ve geçen yıl yaşanan sürece rağmen başarılı bir sezon geçirdiklerini ifade etti.

FB TV’ye canlı telefon bağlantısı ile katılan Selçuk Şahin, sözleşmesinin 1 yıl daha uzatılmasından dolayı duyduğu mutluluğa değindi ve yaşanan süreçten bahsetti.

Öncelikle sözleşmesinin uzatılmasından duyduğu memnuniyeti ifade eden Selçuk, geçen sezon ise şu ifadeleri kullandı:

“Gönül isterdi 2 kupayı da kazanmak ama olmadı. Yaşanan sürece rağmen başarılı bir sezon geçirdiğimizi düşünüyorum. Burada başta taraftarlar olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Taraftar hep yanımızdaydı, itici güç oldular. Onlara 2 kupayı da hediye etmek istiyorduk ama olmadı. Birisini finalde kazanamadık” diye konuştu.

Yeni sezon içinse Selçuk, “Daha çok gelecek sezonu konuşmak gerekiyor. Bu senede yeni gelecek arkadaşlarla, daha diri, daha kuvvetli, daha dinç bir takım olarak karşılarına çıkmak istiyoruz. İnşallah geçen sezon son maçta yarım puanla kaybettiğimiz şampiyonluğu bu sene onlara armağan ederiz”şeklinde konuştu.

Bu gün iki mutluluğu bir arada yaşamak istediğini belirten Selçuk, “Dava sürecini merakla bekliyorum. İnşallah Başkanımız ve Yöneticilerimiz tahliye olur ve bu benim sözleşmemi uzatma durumuma bir mutluluk daha katmış olurlar. Şu an beklediğim haber açıkçası o”dedi.


Kategoriler
Popüler Konular