Saracoğlu’nda yapılacak “yenilik” rakiplere kabus olur

Saracoğlu’nda yapılacak “yenilik” rakiplere kabus olur

saracoğlu11 260x146 Saracoğlunda yapılacak yenilik rakiplere kabus olur F.Bahçe yönetimi taraftarının sesinin daha fazla futbolculara ulaşması ve tribünlerin etkinliğini artırmak için stat için akustik projesi planlıyor.

Proje ile ilgili olarak ABD’den gelen bir ekip, Saracoğlu stadını inceledi ve akustiğin geliştirilmesi için bazı önerilerde bulundu. Stat kapasitesinin artırılması konusu da akustik projesi kapsamında gündeme gelirken, şimdilik oturma kapasitesinin artırılması gündemden çıkarıldı. Bu arada Saracoğlu Stadı’nın zeminininin görüntüsü iyi olmasına rağman köklenme sorunun bir türlü çözülemediği öğrenildi. İtalya’dan gelen “çim profesörü” Alex’in de sorunu çözemediği ve bu yüzden başka çözümler arandığı bildirildi.

SARACOĞLU VE ÜLKER ARENA’YA DEV EKRANDAN MAÇ YAYINI GELİYOR

Fenerbahçe yönetimi taraftarın futbol ve basketbol maçlarının aynı gün ve saate denk geldiği günlerde her iki stadta dev ekran bulundurup diğer maçın yayınlanma talebini gerçekleştirmeye çalışıyor. Özellikle Fenerbahçe Futbol Takımı’nın Avrupa Ligi ve Fenerbahçe Basketbol Takımı’nın Eurolig’de oynadıkları maçların çakışması üzerine yönetimden böyle bir talepte bulunan Sarı lacivertli taraftarların bu isteği gerçekleşmek üzere. Sarı lacivertli yöneticiler Şükrü Saracoğlu Stadı ve Fenerbahçe Ülker Sports Arena’ya dev ekran koyarak buralardan yayın gerçekleştirmeyi hedefliyor.

 


Kategoriler
Popüler Konular