‘Salih’i seneye görün’

‘Salih’i seneye görün’

volkanan 210x150 ‘Salih’i seneye görün’Deneyimli kalecimiz ve takım kaptanımız Volkan Demirel, geçirdiği sakatlığın tedirginliğini üzerinden atmak için teknik heyetten 2 hafta süre istedi

Bu sezon geçirdiği omuz sakatlığı sonrası ameliyat olmayı kabul etmeyip, yaptığı özel çalışmayla iyileşen F.Bahçe kalecisi Volkan Demirel üst üste yediği hatalı gollerle gündemde. Aslında her 2 omuzu da sakat olan, dönemsel boyun ağrıları çeken milli kaleci sakatlıktan kaynaklanan tedirginliğini henüz üzerinden atamadı.

Türkiye Kupası maçlarında oynamayan 31 yaşındaki file bekçisi, Antalya’daki hazırlık kampında da salonda özel olarak çalışmıştı. Özellikle yan toplarda ve plonjon yapması gereken pozisyonlarda omzundan çekinen kaptanın teknik heyetle görüşerek 2 hafta süre istediği öğrenildi.

Hatırlanacağı üzere Volkan’ın Milli Takım’da yemeye başladığı hatalı goller zinciri son olarak ligde oynanan Sanica Boru Elazığ maçında da devam etmişti.

‘Salih’i seneye görün’

Fenerbahçemizin genç yeteneği Salih Uçan, Türkiye Kupası maçlarında kendini gösterse de Saracoğlu’ndaki 3 maçta bekleneni veremedi. Aykut Kocaman üzerine titrediği oyuncusu için “Zor maçlarda görev aldı, ancak hayatında böyle maçlara çok çıkacak. Stresli ortama alışmalı. Salih’ten hemen her isteneni yapmasını beklemek yanlış olur. Bu yaz oynayacağı U-20 Dünya Kupası’nı da düşünürsek gelecek sezon kendine güveni daha çok artacak” yorumunu yaptı.

 

Kaynak:Milliyet


Kategoriler
Popüler Konular