Salih, Semih’ten fazla süre aldı

Salih, Semih’ten fazla süre aldı

SALİH UÇAN1 210x110 Salih, Semihten fazla süre aldı Sezon başında Bucaspor’dan transfer edilen Salih Uçan, ilk yarıda 5 resmi karşılaşmada forma giydi ve 264 dakika sahada kaldı.

Dikkat çekici olan genç futbolcunun, Semih Şentürk, Serkan Kırıntılı, Özgür Çek, Henri Bienvenu gibi isimlerden daha uzun süre şans bulmasıydı.

Semih, 11 maçta yer almasına karşın sahada 256 dakika kalırken, Serkan Kırıntılı ve Özgür Çek, ikişer karşılaşmada 180’er dakika ter döktü. Geçen sezon büyük umutlarla alınan ancak büyük bir hayal kırıklığı yaratan Henri Bienvenu ise 5 maçta ancak 143 dakika sahada kalabildi ve sadece Recep’i geçebildi.

Hasan Ali Kaldırım, ilk yarıda en çok maçta en fazla süre alan futbolcu alırken, genç Recep Niyaz, 6 resmi karşılaşmada sadece 104 dakika şans bulabildi.

Genç futbolcu, ligde ise Sarı-Lacivertli formayı 6 dakika giyebildi. Gaziantepspor maçının son 5 dakikasında ter döken Recep, Trabzonspor mücadelesinde ise sahada 6 dakika kaldı. Genç futbolcunun en uzun süre sahada kaldığı karşılaşma ise Avrupa Ligi’nin son haftasındaki Mönchengladbach mücadelesiydi. Bu maça ilk 11’de başlayan ve
60 dakika sahada kalan Recep, AEL Limassol maçının son 7 dakikasında da görev yapmıştı.

 

Kaynak:Fanatik


Kategoriler
Popüler Konular