Sakatlarda Son Durum

Sakatlarda Son Durum

2012 10 23 ant446 260x173 Sakatlarda Son DurumFenerbahçemiz, UEFA Avrupa Ligi C Grubu’nda, deplasmanda oynayacağı AEL Limassol maçının hazırlıklarını, Can Bartu Tesisleri’nde bugün akşam saatlerinde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla sürdürdü.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 18.00’de başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü.

Koşu ve ısınma çalışmasıyla başlayan antrenman, 4 grup halinde 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla devam etti. Ardından dar alanda 6 minyatür kaleden oluşan çift kale maçlarla süren antrenman, taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamlandı.

Öte yandan sakatlıkları bulunan Mehmet Topuz, Raul Meireles ve Joseph Yobo, tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı sürdürdü. Mehmet Topal ise antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştı. A2 Takımında bulunan Recep Niyaz ile Erten Ersu da bugünkü antrenmanda yer aldı.

Fenerbahçemiz, UEFA Avrupa Ligi 3.maçında AEL Limassol takımı ile 25 Ekim Perşembe günü oynayacağı karşılaşma için, yarın (24 Ekim Çarşamba) saat 12.00’te, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan hareket edecek özel bir uçakla Rodos üzerinden Larnaca’ya gidecek.


Kategoriler
Popüler Konular