Rolando’da umut ışığı

Rolando’da umut ışığı

Rolando geliyor 1342165278 270x165 Rolandoda umut ışığı 30 Temmuz’da oynanacak Şampiyonlar Ligi ön eleme maçına kadar transferleri bitirmeyi hedefleyen Fenerbahçe, talip olduğu Portolu stoper Rolando için İtalyan devi Milan’ın devreden çıkması ile yeniden harekete geçti.

Portekiz Basınında bugün yer alan haberlerde Fenerbahçe’nin Rolando için Porto’nun kapısını çaldığını ve 7 milyon Euroluk bir teklifte bulunduğu iddia edildi.

Bu teklifin Porto Kulübü tarafından reddedildiğini yazan Portekiz Basını, Fenerbahçe’nin 10 milyon Euroya kadar fiyat yükselttiğini ancak bu rakamın da kabul edilmediğini yazdı.

Porto Kulübünün masaya oturmak için Fenerbahçe’den 15 milyon Euro talep ettiğini yazan Portekiz basını, bu rakamın altında kalan tekliflerin pazarlıksız reddedileceğinin Fenerbahçe’ye iletildiğini ileri sürdü.

Rolando’nun, Porto ile 2015 yılında kadar sözleşmesi devam ederken, Portekiz Milli Takımında da forma giyen yıldız oyuncu için bir çok İtalyan kulübünün nabız yokladığı da gelen haberler arasında.


Kategoriler
Popüler Konular