Roberto Iniguez: “İyi mücadele ettik”

Roberto Iniguez: “İyi mücadele ettik”

Roberto İniguez 260x130 Roberto Iniguez: İyi mücadele ettikFenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın Başantrenörü Roberto Iniguez, Rus ekibi karşısında sert ve iyi mücadelenin kendilerini galibiyete taşıdığını söyledi. 

Maçın ardından FB TV’ye karşılaşmayı değerlendiren Başantrenör Roberto Iniguez, “Rus ekibinin sert oyun oynayacağını biliyorduk ve bizde rakibimize aynı oyunla yanıt verdik. İyi mücadele ederek, sonuca ulaştık” dedi.

Yarı final öncesi arada bir günlük boş zamanlarının olduğunu ifade eden Koç, bunu en iyi şekilde değerlendirerek, yarı finaldeki rakiplerini beklediklerini sözlerine ekledi.

Antrenör yardımcısı Ömer Buharalı ise maçın kırılma anlarında iyi oynadıklarını belirterek, sıradaki hedefin final olduğunu söyledi.

Pondexter: “Oyun karakterimiz ve inancımızla galibiyete uzandık”

Oyuncumuz Cappie Pondexter, hem ofansif hemde defansif olarak ellerinden gelen mücadeleyi en iyi şekilde sahaya yansıtmaya çalıştıklarını belirterek, “Oyun karakterimiz ve inancımızla galibiyete uzandık” dedi.

Maçın ardından karşılaşmayı FB TV’ye değerlendiren Cappie Pondexter, “Berim kişisel başarımdan ziyade takımın galip gelmesi daha önemli. Maç genelince hem ofansif hem de defansif anlamda elimizden gelenin en iyisini sahaya yansıtmaya çalıştık. Oyun karakterimiz ve inancımızla galibiyete uzandık” diye konuştu.


Kategoriler
Popüler Konular