Reto Ziegler: “Hatalarımızdan ders çıkaracağız”

Reto Ziegler: “Hatalarımızdan ders çıkaracağız”

retoo 210x150 Reto Ziegler: “Hatalarımızdan ders çıkaracağız”Reto Ziegler, kaybetmeyi hak etmediklerini belirterek, yapılan hatalardan ders çıkaracaklarını da sözlerine ekledi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Reto Ziegler, “Aslında çok üzgünüm. Konuşmak da kolay değil. Gerçekten iyi başladık, olumlu da bir hava vardı. Ancak golü bulamadığınız zaman risk ortaya çıkar. Şunu söylemek isterim; kaybetmeyi hak etmedik. Bundan sonraki süreçte hatalarımızdan ders çıkaracağız.  Diğer takımlarla olan puan farkını kapatmaya çalışacağız” diye konuştu.

Maçın başından sonuna kadar taraftarın verdiği desteğe de değinen Ziegler, “Taraftarın önünde oynamak benim için gurur verici. Ben, taraftarın verdiği destek için teşekkür ederim. Özlediğim bir ortam. Mağlup olmamızla birlikte bir hayal kırıklığı da oldu ve olumsuz bir hava oluştu. Bundan sonra daha çok çalışarak, ne gerekiyorsa onu yapacağız” açıklamasında bulundu.

Transferinin ardından ilk maçta oynamayı bekleyip beklemediği sorulan İsviçreli oyuncu, ’’Hocamızın kararı. Bana hazır olup olmadığımı sordu, ben de hazır olduğumu söyledim. Ancak çıkmak zorunda kaldım. Kasığımda sorun hissettim. Risk almak istemedim’’ ifadelerini kullandı.


Kategoriler
Popüler Konular