Problemi Belhanda çözer

Problemi Belhanda çözer

Younes Belhanda Celeb2 2872111 253x190 Problemi Belhanda çözerFenerbahçe Teknik Direktörü Kocaman, Faslı oyuncunun saha içindeki tüm sorunlara çare olacağını düşünüyor. Kocaman, Belhanda ile topu daha çok ileride tutacaklarını ve rakibe baskı yapmanın kolaylaşacağını hesaplıyor

Fenerbahçe’de kötü sonuçların önüne bir türlü geçemeyen, ciddi puan kayıpları veren Teknik Direktör Aykut Kocaman tüm umutlarını Belhanda transferine bağladı. Aylardır temposuz, yavaş oyuna çareler arayan özellikle Alex’in gidişi sonrası hücum bölgesindeki etkisizliğe çözüm üretemeyen Kocaman’ın Faslı oyuncunun gelişi ile birlikte takımın yeniden ivme kazanmasını beklediği öğrenildi.

Fenerbahçe’deki ana problemin savunmaya veya orta sahada olmadığını düşünen Aykut Kocaman hücum hattının güçlenmesiyle diğer bölgelerin performansında da artış bekliyor.  Özellikle Belhanda ile ileride topu daha çok tutacaklarını ve rakibe baskı yapacaklarını hesaplayan sarı-lacivertli ekibin çalıştırıcısı artık Faslı oyuncunun yolunu gözlemeye başladı.

Teminat istiyor
Bu arada Montpellier Kulübü ile Fenerbahçe arasındaki görüşmeler sona yaklaştı. Fransızların ödeme konusunda sıkıntı yaşanmaması için sarı – lacivertlilerden banka teminati istediği belirtildi. Bu problemin de bir-iki gün içinde çözüme kavuşacağı ve imzaların atılacağı bildirildi.

Belhanda transferinin ardından sarı – lacivertliler iki bölgeye daha takviye yapmayı planlıyor. Transferin bitmesine sayılı günler kala forvet ve defans bölgesi için de çalışmaların sürdüğü öğrenildi. Sarı – lacivertlilerin Belçika’nın Brugge takımında forma giyen 26 yaşındaki Kolombiyalı golcü Bacca ile ilgilendiği iddia edildi.

 

Kaynak:Milliyet


Kategoriler
Popüler Konular