Pianigiani: “Taraftar desteği çok önemli”

Pianigiani: “Taraftar desteği çok önemli”

0 12 260x144 Pianigiani: Taraftar desteği çok önemli Real Madrid hakkında bilgiler ver Simone Pianigiani,  “Euroleague’deki bir diğer önemli maçımıza Real Madrid karşısında çıkacağız.

Zaferle ayrıldığımız 2 maçın ardından böyle bir maça çıkmak hem güzel, hem de zor. Zor grupta iki maçımızı kazandık ve bu sefer hücum açısından çok güçlü bir takıma karşı oynayacağız. Real Madrid, Euroleague’deki diğer takımlar gibi çok güçlü Maçın başından sonuna kadar hücumda çok iyiler. Euroleague’nin en zor grubundayız ve henüz yüzde yüz hazır değiliz ama biz çok özel bir takımız”dedi.

Real Madrid maçının Türkiye’de kutlanacak bayramın ilk gününe denk geldiğine de dikkat çeken Piangiani, “Tüm taraflarımız çok özel. Onlarla ilk olarak Mirsad’ın jübilesinde tanışmıştım. Müthiş bir atmosferle salonu doldurmuşlardı. Bu maçta da salonu dolduracaklarına inanıyorum. Onlara özel bir çağrı yapmam gerektiğini düşünmüyorum. Çünkü zaten onlar çok özeller ve görevlerine biliyorlar, mutlaka geleceklerdir. Ayrıca Real Madrid gibi hücumda güçlü bir takıma karşı bize destek vermeleri de çok önemli. Biliyorum ki hepsi burada olacaklar, görsel bir şölen olacak” dedi.


Kategoriler
Popüler Konular