Pianigiani iddiası yalanlandı

Pianigiani iddiası yalanlandı

2012 10 28 simonepianigiani446 210x150 Pianigiani iddiası yalanlandı ACIBADEM Sağlık Grubu Pianigiani iddiasına yalanladı.

Söz konusu haberde Fenerbahçe koçu Pianigiani’nin tedavisi sonrası ücret sıkıntısı yaşandığı öne sürülmüştü. Acıbadem Sağlık Grubu’ndan yapılan açıklamada ise bu iddia kesin bir dille reddedildi.

Açıklama şöyle: Sayın Simone Pianigiani, 5 Şubat 2013 tarihinde Acıbadem Eskişehir Hastanesi’ne başvurmuş, kendisine gerekli tanı ve tedavi hizmetleri verilmiş, 10 Şubat 2013 tarihinde ise taburcu edilmiştir.’Ödeme yapmadan hastayı veremeyiz’ cümlesiyle Simone Pianigiani’nin ödeme yapmadığı için hastanemizden taburcu edilmediği ifadesi,gerçeği yansıtmamaktadır. Hasta odaklı anlayışla hizmet sunan Acıbadem Sağlık Grubu’na bağlı hastanelerimizde böyle bir uygulama mevcut değildir. Pianigiani’nin tedavi süreci sonrası, taburculuk işlemleri yapılırken; “Mehmet Ali Aydınlar Bey’in talimatı. Nakit ödemeniz gerekiyor” yanıtını verdi” cümlesiyle ileri sürülen iddia da asılsızdır. Mehmet Ali Aydınlar’ın, Pianigiani’nin taburculuk süreciyle ilgili en ufak bir bilgisi olmamıştır.


Kategoriler
Popüler Konular