Para kolay iş Moussa’cım!

moussa sow 2 gol

Başkan Aziz Yıldırım’ın, attığı 2 golle Gaziantep’te F.Bahçe’yi uçuran Moussa Sow’la Afrika Kupası dönüşü özel bir görüşme yaptığı öğrenildi.

Başkanın bu görüşmede Sow’a, “Sen bu takımın en önemli oyuncularından birisin ve bize 4. yıldız yolunda katkı yapmak zorundasın. Kulağıma geliyor, paran düşük olduğu için gönülsüz oynuyormuşsun. Bun bunlara inanmıyorum. Ama kafana takıyorsan, şampiyonluk gelsin sezon sonunda o konuyu da oturup hallederiz” dediği bildirildi.

SOW İÇİN GİRESSE’E TEŞEKKÜR

Afrika Kupası’nda erken elenirken Senegal Milli Takımı’nda teknik direktör Alain Giresse büyük eleştiri almıştı. Ancak Fransız teknik adam, kondisyon yönünden takımı en üst düzeyde tutmayı başarmıştı. Mane, Diouf, Kouyate ve Gueye formlarının zirvesine çıkarken, Moussa Sow da turnuvadan fit şekilde dönmüştü. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal’ın idari menajer Hasan Çetinkaya vasıtasıyla golcü Sow’un performansı nedeniyle Giresse’ye teşekkür ettiği belirtildi

Ben gole doymam

Sow 5-0 kazanılan Gaziantep maçından sonra soyunma odasında üzgün gören takım arkadaşları, bunun nedenini sorunca çok ilginç bir yanıt aldılar: “Üzgünüm çünkü üçüncüyü atamadım. Ben gole doymam.”

 

 

Kaynak:Sabah


Kategoriler
Popüler Konular