“Özür dileriz hocam!”

“Özür dileriz hocam!”

aykutkocaman2 260x146 Özür dileriz hocam! Caner’in kırmızı kartında koyduğu tepki ve yaptığı açıklamalar sonrası camiada Aykut Kocaman’a övgü yağarken, “Daha önce sana kızdığımız için özür diliyoruz Kocaman yürekli adam” yorumları yapıldı.

Teknik direktör Aykut Kocaman’a, Eskişehirspor maçı sonrası, Fenerbahçe camiasından büyük destek çıktı. Tecrübeli hocanın, Caner’in kırmızı kart gördüğü pozisyonda saha içinde koyduğu tepki ve maç sonrası yaptığı açıklamalar, Sarı-Lacivertli cephede ses getirdi. Özellikle taraftar dernekleri teknik patronun duruşuna övgüler yağdırırken, “Seninle gurur duyuyoruz”, “Kocaman yürekli adam”, “Sana kızdığımız için, senden özür diliyoruz”, “Sen hem teknik direktör, hem de yöneticisin” gibi söylemleri öne çıkardılar.

Fenerbahçe Yönetimi’ne eleştiri

Aykut Kocaman’a tribün gruplarından da benzer destek ifadeleri geldi. Bu arada Aykut Kocaman’a övgü gelirken Fenerbahçe yönetimi ise tam tersine eleştirildi. Özellikle deplasman maçlarına 2 yada 3 yöneticinin gittiği ve takımın yalnız bırakıldığına vurgu yapıldı. Bazı kesimler de, “Yurtdışı maçları olunca herkes gidiyor” siteminde bulundular. Genel istek, yönetimin özellikle deplasman maçlarına kalabalık giderek, takıma sahip çıkması yönündeydi.

 


Kategoriler
Popüler Konular