Özer akıllandı !

Özer akıllandı !

fft1mm1807484 1341732831 225x160 Özer akıllandı ! Ankaraspor’dan büyük umutlarla transfer edilen ancak sakatlıklar ve formsuzluklar yüzünden geride kalan 3 sezonda bekleneni veremeyen Özer Hurmacı’dan çarpıcı sözler.

Ankaraspor’da bir sezonda oynadığı maç sayısına Fenerbahçe’de 3 sezonda ulaştığı itirafında bulunan tecrübeli oyuncu, “Çok istekliydim, çok şey yapmak istedim. Ayağım ağrıyordu oynadım, omuzum çıktı, iki hafta sonra oynadım. Bu nedenle kendi performansımı ortaya koyamadım. Bu da kredimi düşürdü, çok çok aşağı çekti. İyi oynadığım maçlarda dahi insanlar beni eleştirdi. Kamuoyu çok üstüme geldi. Artık akıllandım, olgunlaştım. 25 yaşındayım. Kendimi, Fenerbahçe’yeyeni gelmiş gibi hissediyorum. Bu sezon Fenerbahçe’deki ilk yılımmış, Süper Lig’deki ilk yılımmış gibi düşünüyorum. Formamı ilk kez giyecekmiş gibi heyecanlıyım” diye konuştu.

Fenerbahçe’nin her sezon şampiyon olması gerektiğini iddia eden Özer, şunları söyledi: “Şampiyon olmasından öte puan farkı atması gerekiyor. Geçen sezon saha dışında çok darbe aldık ama ona rağmen iyi savaştık. Futbola odaklanamadık, bu da bizi 1-2 adım geriye attı. Ama dünyanın her takımına kafa tutacak kapasiteye sahibiz.”


Kategoriler
Popüler Konular