Obradovic’ten Taraftara Teşekkür

Obradovic’ten Taraftara Teşekkür

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Başantrenörü Zeljko Obradovic, maça kötü başlamalarına rağmen savaşarak; çok önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Maçın ardından FB TV’ye karşılaşmayı değerlendiren Zeljko Obradovic, “Çok önemli bir galibiyet elde ettik. Maça savunma açısından kötü başladık. Efes kolay sayı buldu. Daha sonra mücadele ettik. Ve sonuna kadar savaştık.  Oyuncularımı galibiyetten dolayı tebrik  ediyorum. Oyun stilimizi değiştirmemiz gerekiyor. Bugün kötü oynayıp kazandık, iyi oynayıp kaybettiğimiz zamanlar da oldu. Daha uzun yolumuz var. Euroleague’de 7 maçımız daha var.  Konsantrasyon da ciddi sorunlarımız var. Kendimizden çok fazla veremiyoruz. Bunu değiştirmemiz gerekiyor. Oyuncuların mücadelesi beni memnun etti. Taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum. Diğer  maçlara da bekliyoruz. Çok güzel atmosfer yarattılar” diye konuştu.

Kaptan Ömer Onan da, “TOP16′ya iyi başlamadık. Bir seriye ihtiyacımız var. Laboral maçıyla birlikte art arda 2 maçı kazandık. Olympiacos’u da yenersek 4 galibiyetimiz olacak. Şu anda grupta 2. sırada bulunan takımın da 4 galibiyeti var. Herkes kadar gruptan çıkmak için şansımız var. Kilit maç; Oliympiakos maçı. Bu maçta ise daha iyi oynayabilirdik ” şeklinde konuştu.


Kategoriler
Popüler Konular