Ne iş olsa yapar

Ne iş olsa yapar

Hollandalı futbolcu, Hocamızın jokeri olacak…

Fenerbahçe’nin büyük umutlarla transfer ettiği Hollandalı yıldız futbolcu Dirk Kuyt, Newcastle United maçındaki oyunuyla göz doldurdu.

İkinci yarıda forvet hattında yer alan Kuyt’ın performansı teknik direktör Aykut Kocaman tarafından da beğenildi. Kocaman’ın, “Kuyt’ı zaman zaman ligde de forvette oynatabilirim. Zaten bir hücum oyuncusu olduğu için pozisyon almasını çok iyi biliyor. Hiç yabancılık çekmedi. Bir golcümüz daha oldu” dediği öğrenildi.

‘UYUM SORUNUNU ÇOK ÇABUK ATLATTIM’
Dirk Kuyt ise gerçek performansının uzağında olduğunu ancak yavaş yavaş olması gereken noktaya doğru ilerlediğini söyledi. Uyum sürecini çabuk atlattığını ama gerçek performansından uzak olduğunu dile getiren Kuyt, “Gün geçtikçe güçleniyorum. Takım arkadaşlarıma her gün biraz daha fazla alışıyorum. Kaliteli futbolculardan kurulu kaliteli bir kadromuz var. Kadromuzun uyumuyla çok başarılı bir sezon geçireceğime inanıyorum” diye konuştu.

DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADILAR
Dirk Kuyt’a takım arkadaşları süpriz bir doğum günü kutlaması yaptı. Sarı-lacivertliler, Hollandalı yıldız kahve içerken hep bir ağızdan doğum gününü kutlarken, Kuyt ise bu duruma şaşırdı.

BAYAN KUYT AŞKINI YAZDI
Hollandalı futbolcunun eşi Gertrude Kuyt, twitter’den eşine sevgi mesajları gönderdi. Bayan Kuyt, “Doğum gününü kutlarım sevgili eşim ve dünyanın en iyi babası” diye yazdı.


Kategoriler
Popüler Konular