Moussa Sow: “İnsanlar konuşmaya devam etsinler, ben gollerimi atıyorum.”

Moussa Sow: “İnsanlar konuşmaya devam etsinler, ben gollerimi atıyorum.”

2012 11 11 m181 210x190 Moussa Sow: İnsanlar konuşmaya devam etsinler, ben gollerimi atıyorum.Orduspor maçındaki performansıyla taraftarın takdirini toplayan ve gollerine devam eden Moussa Sow sakatlığı ile ilgili konuşan insanlar hakkında değerlendirme yaptı.

Fenerbahçe Orduspor’u 2-1′lik skorla geçerken Moussa Sow yine boş geçmedi ve takımının ilk golünü kaydetti.

Senegalli futbolcu maç sonu yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada Sezer’in attığı golün kendisini sevindirdiğini söylerken “Bu akşam iyi oynadığımızı söyleyebilirim. Orduspor gibi çok iyi bir takımla mücadele ettik. Güzel bir futbol oynamaya çalıştık ve yetecek sayıda da gol atmayı başardık. Sezer’in gol atması beni çok sevindirdi. Bu noktaya gelmek için çok mücadele etti. İnşallah da bu başlangıç olur ve bu devam eder.” ifadelerini kullandı.

Yıldız golcü sakatlığının son haftalarda spor kamuoyunda çok fazla konuşulmasıyla ilgili sorulan soruya ise “İnsanlar benim sakatlığım hakkında konuşuyorlar. Ben kendimi çok iyi hissediyorum. Bu da sahada gözüküyor. Görüyorsunuz gol atıyorum. İnsanlar konuşmaya devam etsinler, ben gollerimi atıyorum. Benim için herhangi endişe edecek bir durum yok” sözleriyle cevap verdi.


Kategoriler
Popüler Konular