Mike Batiste: “Taraftar her zaman arkamızda olsun”

Mike Batiste: “Taraftar her zaman arkamızda olsun”

batiste 260x172 Mike Batiste: Taraftar her zaman arkamızda olsun Eski takımına karşı mücadele edecek olan oyuncularımızdan Mike Batiste de; maç, takımın durumu ve İstanbul’daki yaşamı hakkında açıklamalar yaptı. Taraftarları Panathinaikos maçına davet eden Mike Batiste ise şunları söyledi:

“Panathinaikos benim için bir çok başarının, mutluluğun ve sevincin ve bir çok dostumun olduğu yer. Çok değişik bir duygu olacak onlara karşı oynamak. Ama maç başladığı an takımım için en iyisi neyse onu yapmak durumundayım ve bu da kazanmak için elimden geleni yapmak. Şu ana kadar İstanbul’da ve Fenerbahçe’de hayat gayet güzel geçiyor. Bu kadar büyük bir kulüp ve organizasyona geldiğim için çok mutluyum. 

Yaşam tarzı bana çok uygun burada. Sakin ve aileye yönelik bir hayat var. Anadolu Yakası aileler için çok uygun bir yer. Alışıyorum yavaş yavaş. Ailemin burada olmasının da büyük etkisi var. O yüzden çok mutluyum. Yorucu bir antrenman veya zor gecen bir maçtan sonra eve gidip onları görünce çok dinlendirici oluyor.

Takıma gelince gayet iyi gidiyoruz. Birbirimizi tanıyoruz, öğreniyoruz. Her gün daha iyi olmak için çalışıyoruz. Bu sene çok yüksek hedefler koyduk kendimiz için. Çok baskı altında oynuyoruz. Ben her gün baskı altında çalışmaya alışığım. Her gün sıkı çalışıp, sert oynarım. En iyi özelliklerimizi ortaya koyduğumuz sürece baskıyı azaltırız. İyi bir takim için süreklilik inşa etmeye çalışıyoruz. Taraftarlarımıza gelince, onlara çok teşekkür etmek istiyorum. Daha yolun başındayız. Çok daha zorlu yollara gireceğiz. Sezon içerisinde inişler/çıkışlar olabilir. Takım ne kadar iyi olursa olsun dediğim gibi her zaman değişiklikler olabilir, düzey anlamında. Bu yüzden her zaman arkamızda olup destek vermelerini istiyoruz. Özellikle kötü dönemlerimizde yanımızda olmaları bize güç verecektir ve zor zamanları aşmamızı sağlayacaktır. Hepsini Panathinaikos maçına bekliyoruz”


Kategoriler
Popüler Konular