Mike Batiste, Sponsorluğun Geleceği Konferansı’na katıldı

Mike Batiste, Sponsorluğun Geleceği Konferansı’na katıldı

2012 11 28 foto446 260x173 Mike Batiste, Sponsorluğun Geleceği Konferansı’na katıldı Bu yıl 7.düzenlenen Sponsorluğun Geleceği Konferansı’nın, “One Team” paneline, “One Team” sözcüsü ve Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın oyuncularından Mike Batiste ile “One Team” antrenörlerinden Euroleague İletişim Sorumlusu Defne Patir Akın katıldı.

Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena’da gerçekleştirilen Sponsorluğun Geleceği Konferansı’nın “One Team” paneline, THY İnteraktif Pazarlama İletişim Sorumlusu Neşet Dereli ve Euroleague Basketbol One Team Sorumlusu Rozer Queralto da katıldı. İki gün sürecek olan konferansın resmi açılışı bugün Euroleague Başkanı ve CEO’su Jordi Bertormeu ile THY Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Faruk Çizmecioğlu tarafından yapıldı.

Euroleagu’in iki senedir sürdürdüğü Sosyal Sorululuk Projesi’nin anlatıldığı “One Team” panelinde, projeye katılan tüm takımları bir çatı altında toplayarak, basketbolu çocukların hayati gelişimini sağlayacak detaylara da değinildi. Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız, bu sene yeni katılan takımlar arasında yer aldığı sosyal sorumluluk projesinde; 1 sezon boyunca tüm takımın desteğiyle, çocuklara düzenli olarak basketbol içerikli oyunlarla hayati bilgiler aktarılmaya çalışılacak. Bu anlamda Barcelona’da düzenlenen eğitime katılan Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın yetkilileri, bu sezon boyunca çocuklarla birlikte çalışacak.

Konferansa katılan Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın oyuncusu Mike Batiste, sosyal sorumluluk projesine Fenerbahçe Ülker ile devam etmekten gurur duyduğunu belirterek, “Geçen sene Panathinaikos takımında yasadığım tecrübeler çok güzeldi. Bu senede ayni şekilde bu projeye Fenerbahçe Ülker’de devam etmekten gurur duyuyorum. Bir çocuğun hayatında güzel bir etki bırakıp elimden gelen desteği verebilirsem ne mutlu bana” dedi.


Kategoriler
Popüler Konular