MİGROS TRİBÜNÜNÜN İSİM HAKKI SATILACAK

MİGROS TRİBÜNÜNÜN İSİM HAKKI SATILACAK

saracoğlu1 260x146 MİGROS TRİBÜNÜNÜN İSİM HAKKI SATILACAK Sarı-Lacivertli yönetim, Şükrü Saracoğlu Stadı’nın Migros tribününün isim hakkını bu sene satışa çıkarıyor.

Yönetim, Migros tribününün isim hakkını satarak önemli bir geliri kulübün kasasına koymayı hedefliyor.

Çok sayıda firmanın kulübe başvuruda bulunduğu öğrenildi. Gelen tekliflerin yönetimde karara bağlanacağı bildirildi.

 

FENERBAHÇE’DEN KISA… KISA..

TEMELLİ’DEN VOLKAN’A DESTEK

Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Temelli, A Milli Takım’da yediği hatalı goller nedeniyle eleştirilen Volkan Demirel’e sahip çıktı. Temelli twitter adresinde “Volkan kadar başlarına taş düşsün diyecegim ayıp olacak” dedi. 3 Temmuz’dan sonra Türk futbolunun çok şey kaybettiğini ifade eden Temelli, A Milli Takım’ın Macaristan’a yenilmesiyle ilgili olarak ise, “Macaristan’ı yenemezsek zaten Brezilya’da düzenlenecek Dünya Kupası’nda ne işimiz var” diye konuştu.

ANTALYASPOR BİLETLERİ SATIŞTA

Fenerbahçe’nin cezası nedeniyle sadece kadın ve çocuk taraftarlar karşısında oynayacağı son maç olan Antalyaspor mücadelesinin biletlerinin dağıtımı yarın başlıyor. FB Şükrü Saracoğlu Stadı’nda 29 Ekim Pazartesi günü oynanacak Fenerbahçe- Antalyaspor maçına ait biletleri; yarın kongre üyelerine, Cuma günü Taraftar Kart ve Fenercell sahibi taraftarların ilgisine sunulacak; genel dağıtıma ise 20 Ekim Cumartesi başlanacağı bildirildi.

BALLI’NIN İSTİFASI KABUL EDİLDİ

Fenerbahçeliler Derneği, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ı hedef alan açıklamaları nedeniyle eski menajer Volkan Ballı’yı üyelikten çıkardı. Fenerbahçeliler Derneği Yonetim Kurulu Volkan Ballı’nın istifasını istedi. Bunun üzerine Volkan Ballı istifa ederken, Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu da istifasını kabul etti.

FENERBAHÇE – PSG MAÇI 5 TL

Fenerbahçe A2 Takımı, Uluslararası Gelecek Nesil Futbol Turnuvası’nda Fransız temsilcisi Paris Saint-Germain ile karşılaşacak. Maltepe Stadı’nda 24 Ekim Çarşamba günü saat 16.00’da oynanacak maçın biletleri bugün 5 TL’den tüm Biletix’lerden satışa çıktı.

HAYDİ TİYATROYA!

Faruk Ilgaz Tesisleri’nde çocuklara özel tiyatro keyfi başlıyor. 21 Ekim 2012 Pazar günü divan Faruk Ilgaz tesislerinde sahnelecek “Ah bir Büyük Olsam” adlı tiyatro oyunu Fenercell hat sahipleri ve Fantorya kartlılara %20 indirimli olarak dağıtılıyor. Fatih Yıldız’ın yazdığı Beket Eker’in yönettiği çocuk oyunu minik kanaryaları hem güldürecek hemde çok şey öğretecek.


Kategoriler
Popüler Konular