Mesut Bakkal: “Fenerbahçe’nin değil bizim gol ofsayt”

Mesut Bakkal: “Fenerbahçe’nin değil bizim gol ofsayt”

Torku Konyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Fenerbahçe’nin attığı 2 golde de hiçbir hakem hatası olmadığını söyledi ve ekledi; ”Bizim golümüz ofsaytti.

Torku Konyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal,Fenerbahçe’nin attığı 2 golde de hiçbir hakem hatası olmadığını söyledi

“BİZİM GOL OFSAYTTI”

Radyospor’da Özgür Sancar‘ın canlı yayın konuğu olan Bakkal, ”Hakem çok iyi maç yönetti. Hiç kimse bir şey diyemez. Djalma’nı attığı golde ofsayt vardı. Fenerbahçe’nin golleri nizami” dedi.

“FENERBAHÇE ŞAMPİYON OLUR”

Bakkal, ”Fenerbahçe şampiyon olur. Bu saatten sonra şampiyonluğu kaybetmez. Bana göre şampiyonluk onların. Fenerbahçe’nin transfere hiç ihtiyacı yok. Kur farkının bu kadar yükseldiği ortamda ne gerek var transfere. Fenerbahçe zaten mükemmel kadroya sahip. Bence şampiyonluğu kaptırmazlar” diye konuştu.

“FENERBAHÇE 400 TRİLYON BÜTÇEYE SAHİP, BİZ 38 TRİLYON”

Konyaspor’un Süper Lig’in en mütevazı bütçesine sahip olduğunu belirten tecrübeli teknik adam, ”Fenerbahçe 400 trilyon bütçesi var. Bizim bütçemiz 38 trilyon. Ama oynayacağız, oynamayız diyemeyiz. İyi oynadığımızı düşünüyorum. Takım olma, takım oyununu uygulama konusunda çok başarılıyız. Daha iyi olacağız. Fenerbahçe’ye karşı iyi oynadık. Bundan sonra daha iyi olacağız. Kafamızdakileri sahaya yansıtıyoruz. Memnunum” diye konuştu.

“ERSUN YANAL’LA 8 YIL ÇALIŞTIM”

Ersun Yanal’la 8 yıl birlikte çalıştıklarını dile getiren Mesut Bakkal, ”8 yıl birlikte çalıştık. Kendisiyle rakip olarak aynı statta yan yana durmak çok güzel. Tabii ki hocayı çok iyi tanıyor olmam, maçta avantajdı. Stratejisini biliyorum. Ne yapabileceğini biliyorum.
Kaynak: Ajansspor


Kategoriler
Popüler Konular