Meireles: Galibiyet serimizi sürdürmek istiyoruz

Meireles: Galibiyet serimizi sürdürmek istiyoruz

Portekizli yıldız Raul Meireles, Kardemir Karabükspor maçına en iyi şekilde hazırlandıklarını söyledi ve birlikteliğin takımı ileriye taşıdığını ifade etti.

FB TV’ye açıklamalarda bulunan Raul Meireles’in üzerinde en fazla durduğu konu, takım içindeki birliktelik oldu. Yaptıkları iş de her zaman ciddi olduklarını belirten Portekizli yıldız, takım içindeki samimiyetin kendileri için ekstra motive kaynağı olduğunu dile getirdi.

Pazar günü deplasmanda oynayacakları Kardemir Karabükspor maçına büyük bir ciddiyetle hazırlandıklarını ifade eden Raul Meireles, “Her maça nasıl çalışıyorsak, Karabükspor maçı hazırlıklarını da büyük bir ciddiyetle sürdürüyoruz. Bu maçı da kazanarak galibiyet serimizi sürdürmek ve şampiyonluk yolunda ilerlemek istiyoruz” dedi.

Takım içindeki birliktelik havasının üst düzeyde olduğunu söyleyen Portekizli yıldız, “Şu anda çok mutluyuz. Ligde lider durumdayız. Takım içinden bahsedecek olursak da, bir birlik halindeyiz. Bu birlikte bize ayrı bir mutluluk veriyor. Bu birliktelik sayesinde galibiyet serimize devam ediyoruz” diye konuştu.

“Birliktelik olduğu sürece takım, daha da ileriye gidiyor” diyen Meireles, sözlerine şu ifadelerle devam etti: “Birliktelik, takım adına çok büyük bir motivasyon kaynağı. Alınan güzel sonuçlar da, bu birlikteliği pekiştiriyor. Birliktelik olduğu sürece takım, daha da ileriye gidiyor. Çalışmalarımız çok ciddi ama bakıldığında takım içinde sürekli şakalaştığımız insanlar var. Bu yapılan şakalar takıma ayrı bir motivasyon sağlıyor. Tabi ki de yaptığımız işte her zaman ciddi olmalıyız. Antrenmanlarda çok sert çalışıyoruz. Bir yandan da bu şakalar ve samimi ortam bize ayrı bir motivasyon katıyor.”


Kategoriler
Popüler Konular