Meireles: ‘29 yaşındayım ve hala öğreniyorum’

Meireles: ‘29 yaşındayım ve hala öğreniyorum’

meireless12 Meireles: ‘29 yaşındayım ve hala öğreniyorum’ Meireles, “Uyum sürecini atlattık. Zamanla daha iyi olacağız. Ancak bireysel anlamda öğreneceğimiz çok şeyler var” dedi.

Sarı-lacivertli takımın yıldız futbolcusu Raul Meireles, “Uyum sürecini atlattık. Zamanla daha iyi olacağız. Ancak bireysel anlamda öğreneceğimiz çok şeyler var” dedi

Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Raul Meireles, yaptıkları çalışmaların meyvesini aldıklarını söyledi. Portekizli futbolcu FB TV’ye yaptığı açıklamada, “Her maça kazanmak için hazırlanıyoruz. Yeni oyuncularımız var ve yeni oyuncularla birlikte bir uyum süreci var. Bu süreci en iyi şekilde atlattığımızı düşünüyorum. Zamanla da çok daha iyi olacağız” ifadelerini kullandı. Saha içinde çok koşan bir oyuncu olması ile Fenerbahçe’deki uyum sürecine ilişkin yorum yapan Meireles, “Herkesin kendisini geliştirmesi gerekiyor. Bu nedenle kendimizi yeterli görmemeliyiz diye düşünüyorum. Ben 29 yaşındayım ve hala iyi yapmam gereken şeylerin olduğunu düşünüyorum. Önemli olan da herkesin bireysel anlamda bir şeyler yapabildiğini göstermesidir. Her geçen gün öğrenecek şeylerimiz var” dedi.

12. ADAMA TEŞEKKÜR ETTİ

Son olarak Beşiktaş karşısında kadın ve 12 yaş altı çocuk taraftarlara karşı oynamanın değişik bir tecrübe olduğuna da değinen Meireles, “Elbette değişik bir ambiyans. Benim için de farklı bir tecrübe. Fakat onlara verdikleri destek için çok teşekkür ederim. Stadyumda sadece kadın ve çocukların olması gerçekten dikkat çekici. Üstelik verdikleri destek de onları farklı kılıyor” diye konuştu.

ÖRÜMCEK ADAM BİLDİĞİNİZ GİBİ

Valencia’dan büyük umutlarla alınan Mehmet Topal, performansıyla parmak ısırtmaya devam ediyor. Sadece savunma anlamında değil, hücumda da takıma oldukça iyi katkı sağlayan ‘Örümcek Adam’, 40 yıllık Fenerbahçeli gibi oynuyor. Orta alanda tek başına tüm yükü sırtlayan Mehmet, bu sayede partneri Meireles’in de daha rahat oynamasını ve hücuma çıkmasını sağlıyor. Milli futbolcunun bu performansı sonrasında taraftarlar, “Aman nazar değmesin” diyor.


Kategoriler
Popüler Konular