Mehmet Topal İçin Geri Sayım..

Mehmet Topal İçin Geri Sayım..

Her konuda anlaşmaya varılan Mehmet Topal’ın işini bir an önce resmiyete dökmek isteyen Fenerbahçeli yöneticiler, 5 Haziran’da sona erecek olan milli takım kampını bekliyor.

Şike soruşturması nedeniyle büyük sıkıntılar yaşayan, oyuncularının birçoğunu elden çıkarmak zorunda kalmasına rağmen Süper Lig’de şampiyonluğu son maçta kaçırırken, 28 yıl sonra Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanarak özlemi sona erdiren Fenerbahçe’de, yeni sezonda sorun yaşamamak için sıkı bir çalışma yürütülüyor. 

Sarı-Lacivertliler, bu doğrultuda teknik direktör Aykut Kocaman’ın verdiği transfer listesindeki isimleri kadroya katabilmek için dört koldan uğraş veriyor. Başarılı hocanın listesinde ilk sıralarda yer alan Mehmet Topal’ın transferinde büyük ilerleme kaydeden yöneticiler, şimdi dört gözle milli takım kampının sona ermesini bekliyor.

Örümcek lakaplı milli futbolcuyla hemen hemen her konuda anlaşmaya varan yöneticiler, kulübü Valencia ile de bonservis konusunda sıkı bir pazarlık içinde. Bir süre önce Mehmet Topal’ı 8, Tina Costa’yı 6 milyon Euro’ya satışa çıkaran İspanyol ekibiyle temaslarını yoğun şekilde sürdüren Sarı-Lacivertliler, en kısa zamanda sonuç almayı umuyor.

Fenerbahçe’nin, Topal’ın bonservisini 6 milyon Euro’ya almaya çalıştığı belirlendi. Mehmet Topal’ın da milli takım kampında, Fenerbahçe ile Valencia arasında yürütülen görüşmeleri merakla takip ettiği öğrenildi. Milli takımın 5 Haziran’da sona erecek kampının ardından Mehmet Topal’ın, Fenerbahçe’ye imza atması bekleniyor. Aykut Kocaman’ın isteğiyle geçen sezon da Örümcek lakaplı oyuncu için teklif yapılmış ancak Valencia geri çevirmişti.


Kategoriler
Popüler Konular