“Maçları kenardan izlemekten zaten nefret ediyorum”

“Maçları kenardan izlemekten zaten nefret ediyorum”

kuyt fenerbahce 010138160 260x126  Maçları kenardan izlemekten zaten nefret ediyorumWesley Sneijder’in yokluğunda Hollanda Milli Takımının oynayacağı Andorra maçında kaptanlık bazubandını takması beklenen Dirk Kuyt, magazin gazetesi Spits’e konuştu.

Van der Vaart’ın da bu maçta kendisi gibi kaptanlık beklediğini belirten Kuyt sorulara, “Kim kaptan olacak ben bilemem. Cuma günü hep beraber göreceğiz” dedi.

Kuyt 2 haftadır kendisinin sahalardan uzak kalmasına neden olan sakatlığının baldır sakatlığının tamamen geçtiğini belirterek, “Maçları kenardan izlemekten zaten nefret ediyorum” dedi.

F.Bahçe’nin kendisinin yokluğunda Marsilya ve Kasımpaşa’ya puanlar bıraktığını belirten Kuyt, “Bu maçlarda takıma yardım edememek benim mide asidimin yükselmesine neden oldu. Marsilya maçında 2-0′dan 2-2 olması ise tam bir saçmalık” diye konuştu.

Bir hafta içinde F.Bahçe’de pek çok şeyin dğeiştiğini belirten Kuyt, “Dünya bizim için iki hafta öncesine gçre çok büyük değişiklşikler gösterdi. Bir hafta önce dünya bizim için yıkılmışken şu anda Avrupa Liginin zirvesindeyiz, G.Saray’dan da sadece 2 puan gerideriz. Herkes çok yakın” dedi.

Beşiktaş maçının benzersiz bir deneyim olduğunu belirten Kuyt, “Beşiktaş ile oynadığımız derbiyi Liverpool-Everton derbisiyle kıyaslayamam bile” dedi ve bombayı patlattı: “Aralık ayındaki G.Saray derbisinin nasıl geçeceğini düşünemiyorum bile…” dedi.

G.Saray-F.Bahçe derbileri ile ilgili çok şey okuduğunu belirten Kuyt, “Benden, G.Saray ile oynanacak maçta gerginliği artıracak bir cümle almaya çalışmayın çünkü bu geçrekten tehlikeli bir durum olabilir” dedi.

F.Bahçe’yi Hollanda Milli Takımına benzeten Kuyt, herkesin çok iyi çalıştığının altını çizdi.


Kategoriler
Popüler Konular