Lucescu: Fenerbahçe’yi çalıştırmak istiyorum

Lucescu: Fenerbahçe’yi çalıştırmak istiyorum

 Lucescu: Fenerbahçeyi çalıştırmak istiyorum Shakhtar Donetsk’in başarılı teknik direktörü Mircea Lucescu Fenerbahçe’ye gelmek istediğini söyledi.

Noel kutlaması sebebiyle Bükreş’te tatilde olan Mircea Lucescu,Amk’dan Kaan Bora’ya önemli açıklamalar bulundu.

FENERBAHÇE’YE AÇIK MESAJ

Türkiye’deki gündemden haberi olduğunu ve devamlı takip ettiğini söyleyen 67 yaşındaki teknik adam, F.Bahçe’ye resmen mesaj yolladı: ”İnanın Türkiye’yi, İstanbul’u çok özledim.

DÜNYANIN EN BÜYÜK KULÜPLERİNDEN BİRİ

F.Bahçe çok büyük potansiyele sahip bir kulüp. Dünya üzerinde istediği her teknik adamı takımın başına getirebilecek güce sahipler. Ben sezon başındaShakhtar’la sözleşmemi uzatmadım, sezon sonunda kontratım bitiyor.

FENERBAHÇE’Yİ ŞAMPİYON YAPMAK İSTİYORUM

Eğer mayıs ayında bana bir teklif gelirse bunu değerlendirebilirim. Çünkü benim bir hayalim var. F.Bahçe’yi de şampiyon yapıp, Türkiye’de 3 Büyükler’le bu sevinci yaşayan ilk yabancı hoca olmak istiyorum. Fakat şu an teklif gelse olumlu yanıt veremem. Çünkü takımımla Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinin kapısındayım.

TERİM’LE RAKİP OLMAK GÜZEL OLUR

Fatih Terim’le rakip olmak da iyi olur. Kendisi takımı Şampiyonlar Ligi’nde gruptan çıkararak büyük bir iş başardı. Bazı şeyler yapılınca önemsizleştirilir Türkiye’de. Ama bu önemli bir olaydır.” diyerek sözlerini tamamladı.


Kategoriler
Popüler Konular