Kuyt; “Fantastik bir galibiyetle harika bir gece geçirdik”

Kuyt; “Fantastik bir galibiyetle harika bir gece geçirdik”

kuyt00 260x146 Kuyt; Fantastik bir galibiyetle harika bir gece geçirdikFenerbahçe’nin Hollandalı yıldızı Dirk Kuyt, Hollanda’dan NU Sport’a konuştu.

Guus Hetterscheld’e özel röportaj veren Hollandalı yıldız, “Ben kadronun en deneyimli oyuncusuyum” dedi. Meireles ve Mehmet Topal’la  birlikte bu takıma liderlik etmem gerekiyor. Örmek vermem gerekirse Caner, M’Gladbach maçında sarı kart gördü ve itirazlarına devam etti. Ben de onu ikinci sarı kartı görmeden önce hakemden uzak tutmaya çalıştım itirafından bulundu.

F.Bahçe’deki takım arkadaşlarının büyük bir kalpları ve tutkuları olduğunu belirten Kuyt, Ben onlar için bir baba figürü müyüm? Evet belki de bunu söyleyebilirim” dedi.

Alex’in sözleşmesinin feshedilmesinden sonra kulübün içinde bulunduğu kargaşa ortamından M’Gladbach karşısında alınan zaferle sıyrıldıklarını belirten Kuyt, “Fantastik bir galibiyetle harika bir gece geçirdik. Bu şekilde bir geri dönüş çok güzel oldu. Bizim de buna ihtiyacımız vardı. Alex’in ayrılmasından sonra kulüp ve çevresinde bol bol farklı davranışlar oldu” dedi.


Kategoriler
Popüler Konular