Kulüpten sert mesaj

Kulüpten sert mesaj

13566286788 260x130 Kulüpten sert mesaj Fenerbahçe Kulübü yaptığı açıklamada Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman’ın sezon sonunda birlikte görevi bırakacaklarına dair çıkan haberi yalanladı.

Fenerbahçe Kulübü yaptığı açıklamada Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman’ın sezon sonunda birlikte görevi bırakacaklarına dair çıkan haberi yalanladı.

Fenerbahçe, resmi siteden yaptığı açıklamada Habertürk’te yayınlanan ve Aziz Yıldırım ile Aykut Kocaman’ın sezon sonunda görevi beraber bırakacaklarını iddia eden haberi yalanladı.

Fenerbahçe.org’dan yapılan açıklamada şu sözler kullanıldı:

“Bugün, Haber Türk Gazetesi’nde Ferudun Niğdelioğlu imzası ile yayınlanan Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ile Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman ile ilgili haberler, gerçek dışıdır.

Malum şahsın, daha önce görev aldığı Hürriyet ve Vatan Gazeteleri’nde de yaptığı bu ve benzeri haberler, kamuoyunun malumudur.

Halen Haber Türk Gazetesi’nde çalışan bu şahıs, kulübümüz ile ilgili masabaşı yalan haber alışkanlığını, sürdürmektedir.

Bu şahıs, imza attığı ’haberler’ ile kamuoyunu yanlış yönlendirmek isteyenlerin adeta sözcüsü ve kalemşoru gibi davranmaktadır.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı ve Yönetim Kurulu, Fenerbahçe Genel Kurulu’nun oyları ile kamuoyunun da bildiği gibi 3 yıllığına göreve seçilmiştir.

Ferudun Niğdelioğlu tarafından; kulübümüz, yönetimimiz ve futbol takımımız adına yapılan, tamamı gerçek dışı bu haberlerin ciddiye alınmamasını taraftarlarımız ve kamuoyundan rica ederiz.”


Kategoriler
Popüler Konular